Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Prešov

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Prešov a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Prešove poskytne? Spoľahlivé, precízne a dôkladné upratovanie v Prešove, ale aj jednorazové generálne upratovanie či pravidelné upratovanie v celom širokom okolí Prešova vám zaistí naša preverená franchisová sieť profesionálov s názvom EXTRA UPRATOVANIE. Zaistíme vám upratovanie bytov, upratovanie kancelárií, upratovanie chát i chalúp alebo napríklad upratovanie vonkajších priestorov po rôznych spoločenských či športových akciách. V Prešove vám zaistíme špičkové umývanie okien, umývanie balkónov i terás, umývanie výkladných skríň, ale aj umývanie žalúzií, okenných rámov a dverí.

Čo upratujeme

Kedykoľvek sa vám postaráme o upratovanie bytových priestorov, ale aj o upratovanie akýchkoľvek nebytových priestorov. Svoje objednávky si môžete kedykoľvek zadať v našom jednoduchom a prehľadnom objednávkovom formulári a potom už len počkať na telefonát nášho odborného technika, ktorý s vami preberie všetky podrobnosti týkajúce sa vami požadovaného upratovania či umývania okien . Bežne našim klientom zaisťujeme nielen štandardné upratovanie, ale poskytujeme aj sezónne upratovanie, ako vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie alebo jarné upratovanie. Upratujeme predajne i obchody, upratujeme hotely aj ubytovne, upratujeme firmy, salóny, garáže i parkoviská.

Vychádzame vám v ústrety

Upratujeme lekárske ordinácie aj čakárne. Upratujeme všetky reštauračné zariadenia, kuchyne aj iné prevádzky. Všetky naše upratovacie služby poskytujeme nielen v Prešove, ale poskytujeme ich kompletne na celom území Slovenskej republiky, a to za rovnakých cenových podmienok na základe nášho cenníka. Automatickou súčasťou našich upratovacích prác je dodanie všetkých upratovacích prostriedkov a vybavenia pre daný druh upratovania, ktoré zabezpečujeme. Pri upratovaní vonkajších priestorov či priestorov skladovacích vám zaistíme aj profesionálne vypratávacie práce alebo sťahovacie práce pod záštitou našej siete EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Prešove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Prešove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Prešov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Prešove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Prešov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Prešove vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Prešove. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Prešove potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Prešove veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Prešove prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Prešove upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Prešove. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook