Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Pezinok

upratovanie

Požadujete naozaj kvalitné upratovanie v hlavnom meste Pezinok a zháňate odbornú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Pezinku zaistí? Pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Pezinku a v okolí Pezinka ponúkame veľmi kvalitné a spoľahlivé upratovacie služby. Poskytujeme profesionálne upratovanie domácností, upratovanie bytov, upratovanie kancelárií, ale aj generálne upratovanie po rekonštrukciách alebo detailné vianočné upratovanie či jarné upratovanie . Precízne vám umyjeme okná, umyjeme dvere aj rámy, umyjeme terasy aj balkóny. Automatickou súčasťou našich upratovacích služieb je dodanie všetkých upratovacích prostriedkov.

Čo upratujeme

V Pezinku vám zaistíme jednorazové aj pravidelné upratovanie reštaurácií i barov, upratovanie obchodov či predajní, upratovanie penziónov, ale aj umývanie výkladov a výkladných skríň alebo čistenie a tepovanie kobercov. Zaistíme a poskytneme vám nielen ručné umývanie a upratovanie, ale kedykoľvek vám poskytneme na upratovanie väčšej plochy či plôch aj strojové čistenie. Všetky požiadavky na upratovacie služby si môžete objednať prostredníctvom on-line objednávkového formulára alebo na našej centrálnej bezplatnej telefónnej linke 0800 80 10 80. Ceny za upratovanie máme jednotné nielen pre Pezinok, ale aj pre celú SR.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky upratovacie práce našej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE sú poskytované spoľahlivými a skúsenými pracovníkmi oblečenými v oranžovom. Upratovanie nebytových aj bytových priestorov je poskytované nepretržite, vrátane sobôt, nedelí i sviatkov. Každá z našich upratovacích posádok je kompletne vybavená všetkými upratovacími prostriedkami a profesionálnym vybavením. Budeme veľmi potešení, ak si aj vy zvolíte našu spoločnosť na ľubovoľný druh upratovania a stanete sa naším ďalším spokojným klientom.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Pezinku alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Pezinku si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Pezinok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Pezinku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Pezinok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Pezinku vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Pezinku. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Pezinku potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Pezinku veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Pezinku upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Pezinku. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Pezinku prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook