Objednať

Upratovanie firmy alebo podniku Pezinok

upratovanie firiem

Požadujete naozaj kvalitné upratovanie firiem v hlavnom meste Pezinok a zháňate odbornú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Pezinku zaistí? Hľadáte niekoho na upratovanie firmy alebo upratovanie firemných priestorov Bratislavskom kraji alebo v priľahlom okolí? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť z okolia, ktorá poskytuje dnes a denne kvalitné upratovacie práce všetkých bytových i nebytových priestorov. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom Bratislavskom kraji zaistí a poskytne dokonalé upratovacie služby vo vašej firme či spoločnosti v Pezinku. Na základe vašej požiadavky vám poskytneme jednorazové aj pravidelné upratovanie. Poskytneme vám štandardné aj nadštandardné upratovanie firmy i jej pobočiek či upratovanie výrobných priestorov v Pezinku. Umývanie okien, ručné či strojové umývanie podlahy, odmastenie strojov a zariadení, upratovanie kancelárií a sociálnych zariadení, umývanie a čistenie osvetlenia, odvoz odpadu, to všetko je štandardom našich upratovacích služieb poskytovaných v Pezinku a širokom okolí. Pre upratovanie vašej firmy či spoločnosti sme maximálne časovo flexibilní a vždy sa budeme snažiť prispôsobiť vašim požiadavkám týkajúcim sa upratovania firiem.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Pezinku alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Pezinku si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie firiem Pezinok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie firiem záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Pezinku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie firiem Pezinok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Ďakujem za upratovanie firmy, ktoré ste nám zaistili minulý týždeň. Odporúčam.Každoročné generálne upratovanie firmy si objednávame už niekoľko rokov u spoločnosti EXTRA UKLÍZENÍ v Pezinku. Chcel by som ich touto cestou pochváliť za ich ochotu, veľmi ústretovú komunikáciu, dôkladnosť a perfektný prístup k svojej práci, ktorú nám poskytujú. Rozhodne odporúčam túto upratovaciu firmu .Upratovanie firmy v Pezinku úplne bez nedostatkov. Všetko sedelo, ako sme sa dohodli, vrátane ceny. Vďaka.Upratovanie našej firmy v Pezinku prebehlo bez akýchkoľvek nedostatkov, cena súhlasila, doba práce súhlasila. Boli nám poskytnuté veľmi profesionálne služby. Ďakujeme.Chcel by som touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SLUŽBY za výborne vykonané a zorganizované upratovanie našich firemných priestorov v Pezinku. Výborná spolupráca, ďakujem.Včera ste nám upratovali firemné priestory v Pezinku. Chcela by som veľmi poďakovať za vašu ochotu a ústretovosť. Spoločnosť extra upratovanie budem skutočne všade odporúčať a rozhodne budem aj do budúcnosti využívať vaše upratovacie služby. Ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook