Objednať

Upratovanie firmy alebo podniku Dolný Kubín

upratovanie firiem

Dopytujete kvalitné upratovanie firiem v meste Dolný Kubín a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Dolnom Kubíne poskytne? Hľadáte niekoho na upratovanie firmy alebo upratovanie firemných priestorov Žilinskom kraji alebo v priľahlom okolí? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť z okolia, ktorá poskytuje dnes a denne kvalitné upratovacie práce všetkých bytových i nebytových priestorov. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom Žilinskom kraji zaistí a poskytne dokonalé upratovacie služby vo vašej firme či spoločnosti v Dolnom Kubíne. Na základe vašej požiadavky vám poskytneme jednorazové aj pravidelné upratovanie. Poskytneme vám štandardné aj nadštandardné upratovanie firmy i jej pobočiek či upratovanie výrobných priestorov v Dolnom Kubíne. Umývanie okien, ručné či strojové umývanie podlahy, odmastenie strojov a zariadení, upratovanie kancelárií a sociálnych zariadení, umývanie a čistenie osvetlenia, odvoz odpadu, to všetko je štandardom našich upratovacích služieb poskytovaných v Dolnom Kubíne a širokom okolí. Pre upratovanie vašej firmy či spoločnosti sme maximálne časovo flexibilní a vždy sa budeme snažiť prispôsobiť vašim požiadavkám týkajúcim sa upratovania firiem.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Dolnom Kubíne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Dolnom Kubíne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie firiem Dolný Kubín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie firiem záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dolnom Kubíne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie firiem Dolný Kubín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie firmy v Dolnom Kubíne úplne bez nedostatkov. Všetko sedelo, ako sme sa dohodli, vrátane ceny. Vďaka.Upratovanie našej firmy v Dolnom Kubíne prebehlo bez akýchkoľvek nedostatkov, cena súhlasila, doba práce súhlasila. Boli nám poskytnuté veľmi profesionálne služby. Ďakujeme.Každoročné generálne upratovanie firmy si objednávame už niekoľko rokov u spoločnosti EXTRA UKLÍZENÍ v Dolnom Kubíne. Chcel by som ich touto cestou pochváliť za ich ochotu, veľmi ústretovú komunikáciu, dôkladnosť a perfektný prístup k svojej práci, ktorú nám poskytujú. Rozhodne odporúčam túto upratovaciu firmu .Včera ste nám upratovali firemné priestory v Dolnom Kubíne. Chcela by som veľmi poďakovať za vašu ochotu a ústretovosť. Spoločnosť extra upratovanie budem skutočne všade odporúčať a rozhodne budem aj do budúcnosti využívať vaše upratovacie služby. Ďakujem.Chcel by som touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SLUŽBY za výborne vykonané a zorganizované upratovanie našich firemných priestorov v Dolnom Kubíne. Výborná spolupráca, ďakujem.Ďakujem za upratovanie firmy, ktoré ste nám zaistili minulý týždeň. Odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook