Objednať

Ručné umývanie a čistenie Dolný Kubín

ručné umývanie a čistenie

Potrebujete zaistiť kvalitné ručné umývanie a čistenie v meste Dolný Kubín a zháňate spoľahlivú a profesionálnu upratovaciu spoločnosť, ktorá vám v Dolnom Kubíne poskytne umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek v Dolnom Kubíne alebo v okolí vám prostredníctvom našej spoľahlivej a kvalitnej upratovacej spoločnosti zaistíme a poskytneme dokonalé a detailné ručné umývanie. Sme profesionálna franchisová firma EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa v Dolnom Kubíne špecializuje na detailné ručné umývanie nábytku, ručné umývanie sklenených plôch, ručné umývanie koženého nábytku, ručné umývanie strojov či prístrojov, ručné umývanie výstavných priestorov alebo umeleckých predmetov. Rovnako kvalitne, ako vám ručne umyjeme a upraceme neštandardné predmety a priestory, rovnako tak dôkladne vám v Dolnom Kubíne umyjeme a upraceme aj vaše domácnosti. Kedykoľvek vám v Dolnom Kubíne a v celom Žilinskom kraji zaistíme a poskytneme dokonalé ručné upratovacie práce - umývanie okien, umývanie okenných rámov, umývanie lekárskych prístrojov, umývanie nábytku a vybavenia, umývanie starožitných predmetov alebo umývanie a čistenie osvetlenia. Pre akýkoľvek druh ručného detailného umývania vám v Dolnom Kubíne samozrejme zaistíme a dodáme potrebné upratovacie prostriedky.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Dolnom Kubíne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Dolnom Kubíne si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri ručné umývanie a čistenie Dolný Kubín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem ručného umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dolnom Kubíne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu ručné umývanie a čistenie Dolný Kubín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Nechali sme si od tejto firmy zaistiť ručné čistenie nábytku a určite sme neprehlúpli. Veľmi kvalitná služba za prijateľnú cenu.Každoročne využívame ich profesionálne služby tak doma, ako aj vo firme.Ďakujem, úplne dokonalé ručné umývanie v Dolnom Kubíne.Objednali sme si túto spoločnosť na upratovanie do múzea a zaistili nám naozaj profesionálny servis.v Dolnom Kubíne pre mňa zaisťovali vo firme ručné umývanie a odvtedy využívam aj doma.Kvalitné a lacné upratovanie z Dolného Kubína. Palec hore.Využívame ich služby každý rok pri rôznych upratovaniach a sme nadmieru spokojní.

Sociálne siete

Instagram Facebook