Objednať

Ručné umývanie a čistenie Liptovský Mikuláš

ručné umývanie a čistenie

Potrebujete zaistiť kvalitné ručné umývanie a čistenie v meste Liptovský Mikuláš a zháňate spoľahlivú a profesionálnu upratovaciu spoločnosť, ktorá vám v Liptovskom Mikuláši poskytne umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek v Liptovskom Mikuláši alebo v okolí vám prostredníctvom našej spoľahlivej a kvalitnej upratovacej spoločnosti zaistíme a poskytneme dokonalé a detailné ručné umývanie. Sme profesionálna franchisová firma EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa v Liptovskom Mikuláši špecializuje na detailné ručné umývanie nábytku, ručné umývanie sklenených plôch, ručné umývanie koženého nábytku, ručné umývanie strojov či prístrojov, ručné umývanie výstavných priestorov alebo umeleckých predmetov. Rovnako kvalitne, ako vám ručne umyjeme a upraceme neštandardné predmety a priestory, rovnako tak dôkladne vám v Liptovskom Mikuláši umyjeme a upraceme aj vaše domácnosti. Kedykoľvek vám v Liptovskom Mikuláši a v celom Žilinskom kraji zaistíme a poskytneme dokonalé ručné upratovacie práce - umývanie okien, umývanie okenných rámov, umývanie lekárskych prístrojov, umývanie nábytku a vybavenia, umývanie starožitných predmetov alebo umývanie a čistenie osvetlenia. Pre akýkoľvek druh ručného detailného umývania vám v Liptovskom Mikuláši samozrejme zaistíme a dodáme potrebné upratovacie prostriedky.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Liptovskom Mikuláši alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Liptovskom Mikuláši si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri ručné umývanie a čistenie Liptovský Mikuláš cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem ručného umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Liptovskom Mikuláši záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu ručné umývanie a čistenie Liptovský Mikuláš vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Ďakujem, úplne dokonalé ručné umývanie v Liptovskom Mikuláši.Objednali sme si túto spoločnosť na upratovanie do múzea a zaistili nám naozaj profesionálny servis.Kvalitné a lacné upratovanie z Liptovského Mikuláša. Palec hore.Využívame ich služby každý rok pri rôznych upratovaniach a sme nadmieru spokojní.Každoročne využívame ich profesionálne služby tak doma, ako aj vo firme.v Liptovskom Mikuláši pre mňa zaisťovali vo firme ručné umývanie a odvtedy využívam aj doma.Nechali sme si od tejto firmy zaistiť ručné čistenie nábytku a určite sme neprehlúpli. Veľmi kvalitná služba za prijateľnú cenu.

Sociálne siete

Instagram Facebook