Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Liptovský Mikuláš

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Liptovský Mikuláš a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Liptovskom Mikuláši poskytne? Dokonale precízne a špičkové upratovanie i umývanie okien v Liptovskom Mikuláši vám prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE zaistíme nepretržite, 7 dní v týždni. Zaistíme a poskytneme vám kompletné upratovanie bytových priestorov, ale aj upratovanie nebytových priestorov. Zaistíme vám upratovanie domácností, upratovanie bytov, upratovanie kancelárií, ale aj upratovanie ordinácií a čakární alebo upratovanie obchodov a predajní. Všetky naše upratovacie služby sú poskytované nielen v Liptovskom Mikuláši, ale sú poskytované kompletne po celej Slovenskej republike.

Čo upratujeme

Dnes a denne upratujeme školy i škôlky, upratujeme chaty i chalupy, ale bežne zabezpečujeme aj upratovanie po maliaroch alebo upratovanie po rekonštrukciách. V Liptovskom Mikuláši poskytujeme tak jednorazové upratovanie, ako aj pravidelné upratovanie . Taktiež si u nás môžete kedykoľvek objednať sezónne upratovanie, ako napríklad vianočné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie . Všetky naše upratovacie práce sú poskytované na základe nášho cenníka upratovania, a to tak pre fyzické osoby, ako aj pre podnikateľov či firmy.

Vychádzame vám v ústrety

Bežne zaisťujeme pre všetkých našich klientov aj umývanie okien, umývanie okenných rámov a dverí alebo umývanie výkladov a výkladných skríň. Tiež umývame terasy či balkóny alebo poskytujeme kompletné vonkajšie upratovanie vrátane odvozu a likvidácie všetkého odpadu prostredníctvom našej vypratávacej spoločnosti. Zabezpečujeme aj upratovanie reštaurácií či barov bez ohľadu na to, či ide o sviatok alebo víkend. O akékoľvek spoľahlivé upratovanie v Liptovskom Mikuláši sa vám postaráme s maximálnou starostlivosťou a obetavosťou.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Liptovskom Mikuláši alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Liptovskom Mikuláši si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Liptovský Mikuláš cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Liptovskom Mikuláši záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Liptovský Mikuláš vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Minulý týždeň som v Liptovskom Mikuláši potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Liptovskom Mikuláši veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Liptovskom Mikuláši upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Liptovskom Mikuláši prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Liptovskom Mikuláši vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Liptovskom Mikuláši. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.

Sociálne siete

Instagram Facebook