Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Piešťany

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Piešťany a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Piešťanoch poskytne? Upratovanie a umývanie okien Piešťany – Dôkladné a precízne upratovanie a umývanie okien v Piešťanoch vám kedykoľvek zaistí a poskytne naša spoľahlivá a preverená franchisová sieť EXTRA SLUŽBY . Zaistíme vám nielen jednorazové generálne upratovanie, ale aj akékoľvek pravidelné upratovanie. 365 dní v roku vám v Piešťanoch zaistíme a poskytneme umývanie okien, umývanie výkladov a výkladných skríň alebo umývanie žalúzií a rámov. Na základe vašej on-line objednávky, ktorú si môžete kedykoľvek vyplniť z pohodlia svojho domova, vám zaistíme perfektné upratovanie bytov, upratovanie domácností, upratovanie firiem alebo napríklad upratovanie kancelárií a kancelárskych priestorov.

Čo upratujeme

Každodenne v Piešťanoch upratujeme predajne a obchody,upratujeme hotely aj penzióny. Zaisťujeme upratovanie škôlok i škôl. Upratujeme kadernícke salóny aj fitness centrá. Všetky upratovacie služby poskytujeme po celých Piešťanoch bez ohľadu na víkendy a sviatky. Detailne upratujeme a umývame balkóny aj terasy, čistíme osvetlenie, poskytujeme kompletné vonkajšie upratovanie vrátane odvozu a likvidácie odpadu prostredníctvom našej siete profesionálneho vypratávania v Piešťanoch.

Sezónne upratovanie

Zabezpečujeme aj sezónne upratovanie, ako napr. vianočné upratovanie, jarné upratovanie či veľkonočné upratovanie. Upratujeme chaty aj chalupy, a to vždy vrátane dôkladného umývania okien a okenných rámov. Všetky vaše objednávky a dopyty po upratovacích službách riešime okamžite. Cenník upratovacích služieb je veľmi prehľadný a vždy on-line zobrazený na našich webových stránkach EXTRA UPRATOVANIE.

Vychádzame vám v ústrety

Všetci členovia našej siete EXTRA UPRATOVANIE vám zaistia ten najkvalitnejší upratovací servis. Či už požadujete upratať domácnosť alebo zaistiť upratovanie nebytových priestorov, vždy sa o vás kvalitne a spoľahlivo postaráme. Všetky naše upratovacie práce sú poskytované so zárukou kvality a čistoty. Našou prioritou je vždy spokojný zákazník. Preto budeme veľmi potešení, ak sa aj vy stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi, ktorí využili naše upratovacie služby poskytované kompletne na celom území Slovenskej republiky. Volajte kedykoľvek našu bezplatnú centrálnu linku siete EXTRA SLUŽBY - 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Piešťanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Piešťanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Piešťany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Piešťanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Piešťany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Piešťanoch. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už som v Piešťanoch vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Piešťanoch potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Piešťanoch veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Piešťanoch upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Piešťanoch. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Piešťanoch prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook