Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Košice-okolie

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Košice-okolie a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Košiciach-okolí poskytne? Luxusné umývanie okien v Košiciach-okolí, ale aj dokonalé upratovacie služby v Košiciach-okolí vám kedykoľvek na základe vašej internetovej on-line objednávky upratovania zaistí a poskytne naša profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Vždy sa vám veľmi odborne postaráme o upratovanie domácností, upratovanie bytov ale aj o upratovanie domov, upratovanie kancelárií či o upratovanie firemných priestorov. Poskytujeme veľmi dôkladné a precízne jednorazové generálne upratovanie, ale poskytujeme aj spoľahlivé pravidelné upratovanie všetkých bytových i nebytových priestorov.

Čo upratujeme

Zaisťujeme upratovanie reštaurácií i jedální, upratovanie hotelov i penziónov ale aj upratovanie predajní a obchodov. Upratujeme domácnosti po maľovaní, ale upratujeme domácnosti aj po akýchkoľvek stavebných úpravách a rekonštrukciách. Upratujeme školy aj škôlky, ,ale upratujeme aj sklady a ľubovoľne veľké haly. V Košiciach-okolí poskytujeme našim klientom aj vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie, ale aj akékoľvek jarné upratovanie ako napríklad upratovanie chát a chalúp, upratovanie balkónov a terás alebo upratovanie vonkajších priestorov. Upratujeme po spoločenských a športových podujatiach, ale poskytujeme aj vypratávacie služby.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie práce si môžete kedykoľvek objednať prostredníctvom nášho objednávkového formulára a potom už len počkať na zavolanie nášho odborného technika. Umývame a čistíme akékoľvek druhy osvetlenia, umývame a tepujeme koberce, ale umývame a tepujeme aj sedacie súpravy a matrace. Sme perfektná upratovacia spoločnosť, ktorá poskytuje svoje upratovacie služby nielen v Košiciach-okolí, ale tieto upratovacie práceposkytuje kompletne na celom území Slovenskej republiky. Objednajte si našu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE a presvedčte sa sami o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Košiciach-okolí alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Košiciach-okolí si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Košice-okolie cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Košiciach-okolí záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Košice-okolie vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Košiciach-okolí potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Košiciach-okolí veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Košiciach-okolí upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Košiciach-okolí. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Úplná spokojnosť s upratovaním v Košiciach-okolí. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Košiciach-okolí prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Košiciach-okolí vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook