Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Rimavská Sobota

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Rimavská Sobota a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Rimavskej Sobote poskytne? Nielen v Rimavskej Sobote, ale kompletne v celom širokom okolí Rimavskej Soboty vám zaistíme a poskytneme veľmi precízne a profesionálne upratovacie služby, ktoré poskytuje naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE nielen v Rimavskej Sobote, ale na celom území Slovenskej republiky. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky upratovania zaistíme upratovanie bytov, upratovanie domov, upratovanie kancelárií, ale aj upratovanie celých firiem. Zaistíme vám dokonalé umývanie okien, umývanie okenných rámov i dverí, umývanie výkladných skríň i výkladov, ale aj umývanie a čistenie terás a balkónov.

Čo upratujeme

Zaisťujeme a poskytujeme nielen veľmi dôkladné jednorazové upratovanie, ale poskytujeme aj pravidelné upratovanie. Upraceme vám akýkoľvek bytový priestor, ale upratujeme aj nebytové priestory, ako napríklad upratovanie reštaurácií a jedální, upratovanie hotelov či penziónov alebo upratovanie obchodov a predajní. Bežne v Rimavskej Sobote upratujeme salóny, upratujeme školy i škôlky, ale upratujeme aj haly či sklady. Štandardne zaisťujeme aj upratovanie po maľovaní alebo upratovanie po rekonštrukciách či prestavbách. Tiež zaisťujeme vonkajšie upratovanie, vrátane prípadného vypratávania a odvozu všetkého odpadu.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie práce sú poskytované veľmi skúseným a zaškoleným personálom, ktorý vám pri akýchkoľvek upratovacích službách vyjde vždy maximálne v ústrety. Akékoľvek upratovacie prípravky sú automaticky súčasťou dodávky našich upratovacích služieb. 365 dní v roku vám zaistíme a poskytneme plne špičkové upratovacie práce, pričom vám zaistíme aj akékoľvek sezónne upratovanie, ako napríklad vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie alebo jarné upratovanie . Budeme veľmi potešení, ak pre ľubovoľný druh upratovania vyberiete práve našu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE a stanete sa našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Rimavskej Sobote alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Rimavskej Sobote si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Rimavská Sobota cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Rimavskej Sobote záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Rimavská Sobota vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Minulý týždeň som v Rimavskej Sobote potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Rimavskej Sobote veľmi spokojná. Určite odporúčam.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už 2x som využila v Rimavskej Sobote upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Rimavskej Sobote. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Rimavskej Sobote prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Rimavskej Sobote vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Rimavskej Sobote. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.

Sociálne siete

Instagram Facebook