Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Senica

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Senica a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Senici poskytne? Profesionálne upratovacie práce vám nielen v Senici, ale kompletne v celom okolí Senice ponúka naša spoľahlivá a preverená franchisová sieť EXTRA SLUŽBY. Zaistíme vám nielen jednorazové generálne upratovanie, ale zaistíme vám aj ľubovoľné pravidelné upratovanie. Každodenne pre našich klientov v Senici zaisťujeme umývanie okien, umývanie výkladov alebo umývanie žalúzií a rámov. Poskytujeme upratovanie bytov, upratovanie kancelárií, upratovanie reštaurácií i jedální alebo napríklad upratovanie po maliaroch a upratovanie po stavebných úpravách všetkých bytových i nebytových priestorov. Čistíme a tepujeme koberce aj sedacie súpravy.

Čo upratujeme

Upratujeme firmy, upratujeme ordinácie, upratujeme hotely aj penzióny. Zaisťujeme upratovanie škôlok i škôl, upratujeme predajne aj obchody. Na základe vašej objednávky, ktorú si kedykoľvek zadáte z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára, vás naši skúsení pracovníci skontaktujú a dohodnú s vami všetky podrobnosti týkajúce sa vami požadovaného upratovania. Všetky upratovacie služby poskytujeme v Senici nepretržite, 365 dní v roku bez ohľadu na víkendy a sviatky. Detailne upratujeme a umývame balkóny aj terasy, čistíme osvetlenie, poskytujeme vonkajšie upratovanie, ale zabezpečujeme aj sezónne upratovanie, ako vianočné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie. Všetky vaše objednávky a dopyty po upratovacích službách riešime okamžite. Cenník upratovacích služieb je veľmi prehľadný a vždy on-line zobrazený na našich webových stránkach.

Vychádzame vám v ústrety

Všetci členovia našej siete EXTRA UPRATOVANIE vám zaistia ten najkvalitnejší upratovací servis. Či už požadujete upratať domácnosť alebo zaistiť upratovanie nebytových priestorov, vždy sa o vás kvalitne a spoľahlivo postaráme. Všetky naše upratovacie práce sú poskytované so zárukou kvality a čistoty. Našou prioritou je vždy spokojný zákazník. Preto budeme veľmi potešení, ak sa aj vy stanete naším ďalším spokojným klientom, ktorý využil naše upratovacie služby. Volajte kedykoľvek našu bezplatnú centrálnu linku 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Senici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Senici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Senica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Senici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Senica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Senici vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Senici. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Senici potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Senici veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Senici prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Senici upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Senici. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook