Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Trnava

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Trnava a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Trnave poskytne? Nielen v Trnave, ale kompletne v celom širokom okolí Trnavy vám naše posádky skúsených odborníkov z franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE, zameraných na všetky upratovacie práce, poskytnú veľmi kvalitné, profesionálne a spoľahlivé upratovacie služby. Pod záštitou značkovej a preverenej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Trnave zaručíme veľmi vysoký a nemenný štandard upratovacích prác pri zaistení jednorazového generálneho upratovania, vianočného upratovania, jarného upratovania, ale aj pri vykonávaní pravidelných upratovaní ľubovoľne veľkých bytových i nebytových priestorov.

Čo upratujeme

Kedykoľvek vám na základe vašej on-line objednávky upratovania alebo na základe telefónnej objednávky zaistíme nielen jednorazové, ale aj pravidelne sa opakujúce, veľmi kvalitné upratovanie domácností , upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie chaty či chalupy. Rovnako kvalitne a spoľahlivo vám poskytneme aj upratovanie kancelárií, upratovanie reštaurácií, upratovanie firiem, upratovanie ordinácií alebo napríklad upratovanie predajne či obchodu. Kompletne a precízne upraceme a umyjeme všetky bytové i nebytové priestory vrátane vonkajších priestorov. Zaistíme vám dôkladné umývanie okien, umývanie dverí a rámov, umývanie výkladov a výkladných skríň, ale i umývanie žalúzií alebo umývanie terás a balkónov.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie práce sú poskytované nepretržite, 365 dní v roku bez ohľadu na víkendy a sviatky. Vykonávame sezónne upratovanie, ako je vianočné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie. Zaisťujeme dôkladné upratovanie po stavebných rekonštrukciách alebo upratovanie po maliaroch. Taktiež poskytujeme čistenie osvetlenia, čistenie a tepovanie kobercov alebo čistenie a tepovanie sedačiek. Objednajte si ľubovoľné upratovacie služby na našej centrálnej telefónnej linke 0800 80 10 80 a presvedčte sa sami o kvalitách našich upratovacích služieb poskytovaných nielen v Trnave, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky aj Európskej únie. Staňte sa aj vy našimi ďalšími spokojnými klientmi. Využite našu profesionálnu upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Trnave alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Trnave si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Trnava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Trnave záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Trnava vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Trnave vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Trnave. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Trnave potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Trnave veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Trnave prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Trnave upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Trnave. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook