Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Žilina

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Žilina a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Žiline poskytne? Perfektné a precízne upratovanie a umývanie okien v Žiline vám prostredníctvom našej spoľahlivej a profesionálnej franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE zaistíme, kedykoľvek si budete priať. Na základe vašej on-line objednávky upratovania vám v Žiline zaistíme upratovanie domácností, upratovanie bytov, ale aj upratovanie domov. Zaistíme vám nielen jednorazové generálne upratovanie, ale zaistíme vám aj spoľahlivé a dokonalé pravidelné upratovanie bytových jednotiek, ako aj upratovanie nebytových priestorov .

Čo upratujeme

Poskytneme vám dokonalé upratovanie kancelárií alebo upratovanie firiem. Upraceme vám reštaurácie aj bary, ale upraceme vám aj obchody a predajne. Prostredníctvom našej upratovacej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE vám kedykoľvek zaistíme dokonale precízne umývanie okien, umývanie okenných rámov a dverí, ale aj umývanie výkladných skríň a výkladov. Umyjeme a upraceme vám aj balkóny a terasy, ale postaráme sa vám aj o perfektné upratovanie chát aj chalúp. Úplne bežne zabezpečujeme v Žiline aj vonkajšie upratovanie vrátane odvozu a likvidácie všetkého odpadu prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE.

Vychádzame vám v ústrety

Kedykoľvek si objednajte prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára ľubovoľné upratovanie bytových či nebytových jednotiek a presvedčte sa sami o našej spoľahlivosti a precíznosti upratovacích služieb, ktoré poskytujeme nielen v Žiline, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY sú poskytované na skutočne profesionálnej úrovni a my budeme veľmi potešení, pokiaľ si ľubovoľné upratovacie práce vyberiete práve od našej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Žiline alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Žiline si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Žilina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Žiline záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Žilina vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Žiline vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Žiline. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Žiline potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Žiline veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Žiline prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Žiline upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Žiline. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook