Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Nitra

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Nitra a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Nitre poskytne? Dokonalé upratovacie práce a upratovacie služby v Nitre, ale aj v širokom okolí Nitry, vám kedykoľvek zaistí a poskytne naša franchisová sieť profesionálov s názvom EXTRA UPRATOVANIE . Na základe vašej objednávky vám 7 dní v týždni zaistíme v Nitre upratovanie bytov, upratovanie domov, upratovanie chaty alebo chalupy, ale aj upratovanie kancelárií, upratovanie firiem a spoločností alebo napríklad upratovanie reštaurácií alebo upratovanie predajní. Poskytneme vám precízne a dôkladné umývanie okien, umývanie dverí, umývanie okenných rámov, ale aj umývanie balkónov alebo terás. Upratujeme všetky bytové aj nebytové priestory.

Čo upratujeme

Všetky upratovacie práce sú poskytované skúsenými a zaškolenými pracovníkmi siete EXTRA UPRATOVANIE. Zaisťujeme nielen ručné upratovanie, umývanie a čistenie, ale poskytujeme aj strojové umývanie a čistenie, a to tak podlahových plôch, ako aj sklenených plôch. Svoju objednávku upratovacích služieb si môžete zadať v on-line objednávkovom formulári a potom už len počkať, až vás naši odborní technici sami skontaktujú a dohodnú s vami všetky podrobnosti týkajúce sa vami požadovaného upratovania.

Vychádzame vám v ústrety

Okrem jednorazových upratovaní, ako napríklad upratovanie po maľovaní, vianočné upratovanie alebo jarné upratovanie, poskytujeme aj pravidelné upratovanie presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. Všetky prípravky na upratovanie sú automaticky súčasťou dodávky našich upratovacích služieb. Okrem upratovania a umývania okien samozrejme poskytujeme aj čistenie a tepovanie sedacích súprav. Budeme veľmi potešení, ak si zvolíte našu upratovaciu spoločnosť a stanete sa našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Nitre alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Nitre si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Nitra cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Nitre záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Nitra vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Nitre vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Nitre. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Nitre prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Minulý týždeň som v Nitre potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Nitre veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Nitre upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Nitre. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook