Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Nové Mesto nad Váhom

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Nové Mesto nad Váhom a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Novom Meste nad Váhom poskytne? Objednajte si dokonalé upratovacie práce a umývanie okien v Novom Meste nad Váhom, ktoré tu poskytuje naša značková franchisová sieť EXTRA SLUŽBY. Sme profesionáli, ktorí vám 7 dní v týždni ponúkajú upratovanie domácností, upratovanie bytov, umývanie okien a okenných rámov, ale aj upratovanie kancelárií, upratovanie firiem, upratovanie obchodov či predajní alebo napríklad upratovanie ordinácií či upratovanie salónov. Akékoľvek upratovanie v Novom Meste nad Váhom poskytujeme nielen ako jednorazové generálne upratovanie, ale v prípade požiadavky klienta poskytujeme tieto upratovania aj ako upratovanie pravidelné. Sme skúsení, sme spoľahliví, sme vybavení.

Čo upratujeme

Kedykoľvek vám na základe vašej požiadavky zaistíme nielen upratovanie bytových priestorov, ale aj upratovanie všetkých nebytových priestorov a vonkajších priestorov. Umývame a upratujeme balkóny aj terasy, upratujeme hromadné dopravné prostriedky, upratujeme škôlky i školy, umyjeme výklady aj výkladné skrine. Jednorazovo aj pravidelne upratujeme hotely aj penzióny. Vždy sa snažíme vychádzať maximálne v ústrety požiadavkám našich klientov. Pre všetkých klientov poskytujeme svoje služby za jasne daných a prehľadných cenových podmienok na základe nášho cenníka upratovacích prác. Všetky prípravky potrebné na upratovanie sú súčasťou dodávky našich služieb.

Vychádzame vám v ústrety

Svoje objednávky upratovania si môžete kedykoľvek zadať prostredníctvom on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej bezplatnej linky 0800 80 10 80. V prípade vášho záujmu vám okrem upratovacích služieb zaistíme aj profesionálne sťahovacie služby alebo služby vypratávania. Kontaktujte našu profesionálnu upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE a presvedčte sa sami o tom, že kvalitné upratovanie vyžaduje skutočnú starostlivosť a profesionalitu.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Novom Meste nad Váhom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Novom Meste nad Váhom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Nové Mesto nad Váhom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Novom Meste nad Váhom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Nové Mesto nad Váhom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Novom Meste nad Váhom veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Novom Meste nad Váhom upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Novom Meste nad Váhom. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Novom Meste nad Váhom prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Novom Meste nad Váhom vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Novom Meste nad Váhom potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.Úplná spokojnosť s upratovaním v Novom Meste nad Váhom. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook