Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Michalovce

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Michalovce a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Michalovciach poskytne? Veľmi dôkladné a odborné upratovacie služby v Michalovciach vám kedykoľvek zaistí a poskytne naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Zaistíme vám dôkladné upratovanie domácností, upratovanie bytov i upratovanie domov. Poskytneme vám precízne upratovanie firemných priestorov, ale aj upratovanie vašich kancelárií. V Michalovciach sa vám postaráme o umývanie okien, umývanie okenných rámov i dverí, umývanie výkladných skríň a výkladov, ale aj o umývanie a upratovanie balkónov a terás vo vašich príbytkoch.

Čo upratujeme

Všetky upratovacie služby poskytujeme nielen ako jednorazové a generálne upratovanie, ale poskytujeme aj pravidelné upratovanie všetkých bytových a nebytových priestorov. Upratujeme po maliaroch, upratujeme po rekonštrukciách, ale upratujeme aj vonkajšie priestory po rôznych spoločenských či športových podujatiach. Čistíme a tepujeme sedacie súpravy, ale čistíme a tepujeme aj akékoľvek druhy kobercov. Všetky upratovacie práce, ktoré poskytuje naša spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, sú poskytované veľmi skúseným a zaškoleným personálom, a to nielen v Michalovciach, ale kompletne na celom území SR.

Vychádzame vám v ústrety

Upratujeme reštaurácie aj bary, upratujeme penzióny aj hotely, upratujeme predajne aj obchody, ale upratujeme aj lekárske ordinácie a čakárne. Akúkoľvek z našich upratovacích služieb poskytovaných v Michalovciach si môžete kedykoľvek objednať prostredníctvom nášho veľmi jednoduchého a prehľadného objednávkového formulára a potom už len počkať, až sa s vami spojí náš odborný techník a preberie s vami všetky podrobnosti týkajúce sa vami požadovaných upratovacích prác.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Michalovciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Michalovciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Michalovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Michalovciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Michalovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Michalovciach. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Michalovciach potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Michalovciach veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Michalovciach upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Michalovciach. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Už som v Michalovciach vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Michalovciach prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook