Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Skalica

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Skalica a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Skalici poskytne? Rovnako ako v Skalici, tak aj kompletne v celom širokom okolí vám naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE, zameraná na poskytovanie upratovacích služieb, poskytne veľmi kvalitné a profesionálne upratovanie všetkých bytových, ale aj upratovanie nebytových priestorov. Pod záštitou značky preverenej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Skalici zaistíme a poskytneme akékoľvek upratovacie práce, a to tak jednorazové upratovanie na báze generálneho upratovania, ako aj pravidelné upratovanie, ako napríklad upratovanie domácností, upratovanie kancelárií, upratovanie ordinácií, reštaurácií či iných nebytových priestorov.

Čo upratujeme

Veľmi radi a profesionálne vám v Skalici zaistia všetci naši zaškolení pracovníci upratovanie domov, upratovanie bytov, upratovanie chaty či chalupy, a to vždy vrátane veľmi kvalitného umývania okien a umývania dverí. Nepretržite umývame, upratujeme a čistíme ľubovoľne veľké bytové aj nebytové priestory pre súkromné ​​osoby, ale aj pre podnikateľov a firmy. Upratujeme kancelárie, upratujeme jedálne, upratujeme hotely aj penzióny. Upratujeme po rekonštrukciách, upratujeme po maliaroch, umývame terasy aj balkóny. Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme aj sedacie súpravy. Zaisťujeme dokonalé vianočné upratovanie i veľkonočné upratovanie.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie práce vám kedykoľvek poskytneme na základe vašej objednávky, ktorú môžete uskutočniť prostredníctvom centrálnej bezplatnej linky 0800 80 10 80 alebo prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára. Objednajte si ľubovoľné upratovacie služby u našej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE a presvedčte sa sami o našich schopnostiach a kvalitách. Upratujeme a umyjeme ľubovoľne veľké priestory. Všetky upratovacie prostriedky potrebné pre daný druh upratovania sú automatickou súčasťou dodávky nášho upratovacieho servisu, ktorý v Skalici poskytujeme 365 dní v roku.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Skalici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Skalici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Skalica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Skalici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Skalica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Skalici vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Skalici. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Skalici potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Skalici veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Skalici upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Skalici. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Skalici prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook