Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Banská Bystrica

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Banská Bystrica a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Banskej Bystrici poskytne? Precízne a dôkladné upratovanie nebytových priestorov, ale aj upratovanie a umývanie okien domácností v Banskej Bystrici vám prostredníctvom našej spoľahlivej a preverenej franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE zaistíme nielen priamo v Banskej Bystrici, ale kompletne v celom okolí. Poskytujeme to najkvalitnejšie upratovanie bytov, upratovanie domov, ale aj upratovanie kancelárií alebo upratovanie celých firemných priestorov. Upratujeme chaty aj chalupy, upratujeme reštaurácie aj bary, ale upratujeme aj hotely a penzióny. Vždy sa vám úplne perfektne postaráme o dokonalú upratovaciu službu, ktorú budete potrebovať v Banskej Bystrici poskytnúť.

Čo upratujeme

Bežne našim klientom zabezpečujeme a poskytujeme upratovanie škôl i škôlok, generálne upratovanie po rekonštrukciách či generálne upratovanie po maliaroch. Upratujeme nielen vnútorné priestory budov, ale zaisťujeme aj vonkajšie upratovanie. Umývame a čistíme balkóny aj terasy, umývame a čistíme zimné záhrady, ale postaráme sa vám aj o umývanie okenných rámov a dverí či o umývanie žalúzií. Pravidelne čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme aj sedacie súpravy či matrace. Na základe vašej on-line objednávky sa vám postaráme o dôkladné upratovacie práce v Banskej Bystrici.

Vychádzame vám v ústrety

Všetci naši členovia siete EXTRA UPRATOVANIE sú veľmi skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí vám zaistia ten najlepší servis, aký môžete získať v Banskej Bystrici, ako aj na celom území Slovenskej republiky. Prostredníctvom našej dokonalej a profesionálnej siete EXTRA SLUŽBY vám zaistíme aj prípadné sťahovacie či vypratávacie práce. Upratujeme akékoľvek priestory neobmedzených veľkostí a rozlohy, pričom poskytujeme nielen dôkladné ručné umývanie a upratovanie, ale zaisťujeme aj strojové čistenie a umývanie. Objednajte si naše upratovacie služby a sami sa presvedčte o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Banskej Bystrici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Banskej Bystrici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Banská Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Banskej Bystrici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Banská Bystrica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Minulý týždeň som v Banskej Bystrici potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Banskej Bystrici veľmi spokojná. Určite odporúčam.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už 2x som využila v Banskej Bystrici upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Banskej Bystrici. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Banskej Bystrici prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Banskej Bystrici vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Banskej Bystrici. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.

Sociálne siete

Instagram Facebook