Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Detva

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Detva a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Detve poskytne? Spoľahlivé, profesionálne a veľmi starostlivé upratovanie a umývanie okien v Detve i celom okolí vám zaistí a poskytne naša odborná upratovacia spoločnosť franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE. Zaistíme vám jednorazové upratovanie vašich domácností, ale aj veľmi dôkladné jednorazové upratovanie bytov, upratovanie domov, ale aj upratovanie firiem alebo upratovanie kancelárií. Perfektne zaistíme upratovanie hotelov či penziónov, upratovanie reštaurácií či barov, ale úplne dokonale vám upraceme aj ordinácie či zdravotnícke zariadenia. V Detve poskytujeme umývanie okien, umývanie okenných rámov a dverí, ale aj umývanie terás a balkónov.

Čo upratujeme

V Detve pravidelne našim klientom zaisťujeme aj takzvané sezónne upratovanie, ako napr. vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie a jarné upratovanie. Poskytujeme aj veľmi dôkladné generálne upratovanie, ako napríklad upratovanie po maľovaní alebo upratovanie po rekonštrukciách akýchkoľvek bytových i nebytových priestorov. Zabezpečujeme upratovanie po spoločenských akciách, upratovanie po festivaloch, ale aj iné vonkajšie upratovanie vrátane prípadného vypratania a následnej likvidácie odpadu. Umývame žalúzie, umývame autá, čistíme koberce a tepujeme sedačky.

Vychádzame vám v ústrety

Naše upratovacie práce v Detve si môžete kedykoľvek pohodlne objednať prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára a už len počkať na zavolanie nášho odborného technika, ktorý s vami preberie všetky podrobnosti a priebeh upratovacích služieb. Akékoľvek upratovacie práce poskytované našou spoločnosťou sú poskytované veľmi skúsenými a zaškolenými pracovníkmi siete EXTRA UPRATOVANIE. Taktiež akékoľvek prípravky potrebné pre dané upratovacie práce sú automaticky súčasťou dodávky našich upratovacích služieb poskytovaných nielen v Detve, ale kompletne na celom území SR.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Detve alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Detve si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Detva cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Detve záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Detva vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Detve vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Detve. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Detve prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Minulý týždeň som v Detve potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Detve veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Detve upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Detve. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook