Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Trebišov

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Trebišov a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Trebišove poskytne? Veľmi dôkladné a profesionálne upratovacie práce v Trebišove, ale aj umývanie okien v Trebišove a celom jeho okolí vám zaistí a poskytne naša preverená franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. V Trebišove vám poskytneme upratovanie domov, upratovanie bytov, upratovanie kancelárií, ale aj upratovanie akejkoľvek firmy či spoločnosti. Zaistíme vám umývanie okien, umývanie dverí a okenných rámov, umývanie žalúzií, ale aj umývanie balkónov a terás. Poskytujeme precízne ručné umývanie a čistenie, ale poskytujeme aj strojové umývanie a čistenie neobmedzene veľkých plôch a rozlôh.

Čo upratujeme

Všetky naše upratovacie práce sú poskytované veľmi skúsenými a zaškolenými pracovníkmi zo siete EXTRA UPRATOVANIE. Upratujeme hotely aj ubytovne, upratujeme reštaurácie aj bary, upratujeme lekárske ordinácie i čakárne, ale upratujeme aj obchodné priestory a predajné priestory . Vždy vám upraceme akékoľvek bytové aj nebytové priestory, a to nielen ako jednorazové generálne upratovanie, ale zaistíme vám aj pravidelné upratovanie. Precízne upratujeme nehnuteľnosti po maľovaní, ale upratujeme nehnuteľnosti aj po stavebných rekonštrukciách a stavebných úpravách.

Vychádzame vám v ústrety

Akúkoľvek z nami poskytovaných upratovacích služieb si môžete kedykoľvek objednať z pohodlia svojho domova prostredníctvom veľmi jednoduchého a prehľadného objednávkového formulára alebo prostredníctvom našej centrálnej bezplatnej linky 0800 80 10 80. Všetky nami poskytované upratovacie práce poskytujeme 365 dní v roku, a to nielen v Trebišove, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky i Európskej únie. Budeme veľmi poctení, ak si aj vy vyberiete našu spoločnosť EXTRA SLUŽBY a stanete sa našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Trebišove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Trebišove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Trebišov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Trebišove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Trebišov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Trebišove. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už som v Trebišove vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Trebišove potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Trebišove veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Trebišove upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Trebišove. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Trebišove prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook