Objednať

Upratovacie služby a činnosti Trebišov

upratovacie služby

Dopytujete kvalitné upratovacie služby v meste Trebišov a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Trebišove poskytne? Hľadáte v Trebišove alebo v okolí spoľahlivú a preverenú spoločnosť, ktorá by vám rýchlo v Trebišove zaistila a poskytla kvalitné upratovacie služby? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE je stabilná upratovacia firma, ktorá poskytuje svoje upratovacie služby aj v Trebišove. Zaistíme vám a poskytneme nielen jednorazové upratovanie, ako napríklad generálne upratovanie alebo vianočné upratovanie , ale v Trebišove vám zaistíme aj pravidelné upratovanie a pravidelné umývanie okien či umývanie výkladov a výkladných skríň. Naše upratovacie služby poskytujeme Košickom kraji nepretržite, 24 hodín denne, a to vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Budeme skutočne veľmi potešení, ak si ľubovoľné upratovacie služby v Trebišove objednáte u našej upratovacej siete EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Trebišove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Trebišove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie služby Trebišov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacích služieb záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Trebišove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie služby Trebišov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplne najlepšie upratovacie služby v Trebišove, ktoré som si mohla vybrať. Skutočne maximálna spokojnosť. Budem vás využívať aj naďalej.Potreboval som v Trebišove zaistiť kvalitné upratovacie služby a tie som tiež zohnal. Extra upratovanie môžem iba odporučiť. Super prístup aj veľmi kvalitné práce.Po sťahovaní v Trebišove zaistili perfektné upratovacie služby, veľmi fajn ľudia, odporúčam.Veľmi spoľahlivé a kvalitné upratovacie služby. Určite odporúčam.Upratovacie služby presne podľa mojich predstáv. Spoľahliví, ochotní a maximálne ústretoví. Cena upratovania perfektne sedela. Odporúčam.Upratovacie služby na jednotku. Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca. Ďakujem veľakrát. Odporúčam.Perfektné upratovacie služby, ktoré mi boli v Trebišove poskytnuté. Rozhodne budem využívať aj naďalej. Ďakujem a odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook