Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Stará Ľubovňa

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Stará Ľubovňa a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Starej Ľubovni poskytne? Odborné upratovacie práce v Starej Ľubovni aj v celom okolí vám kedykoľvek na základe vašej internetovej on-line objednávky zaistí naša profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. V Starej Ľubovni vám zaistíme upratovanie bytov, upratovanie domov, upratovanie kancelárií i firiem, ale poskytneme vám aj dôkladné umývanie okien, umývanie okenných rámov a dverí, umývanie výkladných skríň i výkladov alebo upratovanie a umývanie balkónov a terás vo vašich príbytkoch. Bežne zaisťujeme jednorazové generálne upratovanie, ale aj pravidelné upratovanie .

Čo upratujeme

Upratujeme a umývame všetky nebytové priestory, ako sú napríklad sklady a haly, upratujeme aj reštaurácie a jedálne, upratujeme ordinácie i čakárne, ale upratujeme aj penzióny, ubytovne a hotely. Zaistíme vám veľmi dôkladné upratovanie po rekonštrukciách a stavebných úpravách alebo upratovanie po maľovaní. Bežne našim klientom poskytujeme aj sezónne upratovanie, ako napríklad vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie a jarné upratovanie. Na jar vám dokonale upraceme chaty a chalupy a zároveň sa postaráme o dôkladné umytie okien v týchto rekreačných objektoch.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie služby sú poskytované veľmi skúsenými a zaškolenými pracovníkmi oblečenými v oranžových rovnošatách. Akúkoľvek z našich upratovacích prác vám poskytneme nielen v Starej Ľubovni a okolí, ale poskytneme vám ju aj kdekoľvek na území celej Slovenskej republiky, a to takmer neobmedzene, 365 dní v roku. Objednajte si u našej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE akýkoľvek druh upratovania a staňte sa aj vy našimi ďalšími spokojnými klientmi, ktorí využívajú našu sieť EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Starej Ľubovni alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Starej Ľubovni si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Stará Ľubovňa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Starej Ľubovni záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Stará Ľubovňa vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Starej Ľubovni potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Starej Ľubovni veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Starej Ľubovni upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Starej Ľubovni. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Úplná spokojnosť s upratovaním v Starej Ľubovni. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Starej Ľubovni prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Starej Ľubovni vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook