Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Stará Ľubovňa

upratovacie práce

Dopytujete kvalitné upratovacie práce v meste Stará Ľubovňa a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Starej Ľubovni poskytne? Potrebujete v Starej Ľubovni či v okolí upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác v Starej Ľubovni. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen v Starej Ľubovni, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce v Starej Ľubovni vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci. Upratovacie práce ľubovoľného druhu sme schopní vám zaistiť NONSTOP bez ohľadu na to, či ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak Prešovskom kraji, ako aj v celom širokom okolí. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Starej Ľubovni alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Starej Ľubovni si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Stará Ľubovňa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Starej Ľubovni záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Stará Ľubovňa vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Veľmi dôkladné upratovacie práce v Starej Ľubovni mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.Upratovacie práce v Starej Ľubovni prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.Včera som využila vaše upratovacie služby v Starej Ľubovni. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.Potreboval som v Starej Ľubovni dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila v Starej Ľubovni, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.

Sociálne siete

Instagram Facebook