Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Kysucké Nové Mesto

upratovacie práce

Dopytujete kvalitné upratovacie práce v meste Kysucké Nové Mesto a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Kysuckom Novom Meste poskytne? Potrebujete v Kysuckom Novom Meste či v okolí upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác v Kysuckom Novom Meste. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen v Kysuckom Novom Meste, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce v Kysuckom Novom Meste vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci. Upratovacie práce ľubovoľného druhu sme schopní vám zaistiť NONSTOP bez ohľadu na to, či ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak Žilinskom kraji, ako aj v celom širokom okolí. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Kysuckom Novom Meste alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Kysuckom Novom Meste si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Kysucké Nové Mesto cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Kysuckom Novom Meste záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Kysucké Nové Mesto vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Potreboval som v Kysuckom Novom Meste dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.Včera som využila vaše upratovacie služby v Kysuckom Novom Meste. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila v Kysuckom Novom Meste, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.Upratovacie práce v Kysuckom Novom Meste prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.Veľmi dôkladné upratovacie práce v Kysuckom Novom Meste mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook