Objednať

Upratovanie haly alebo skladu Kysucké Nové Mesto

upratovanie hál či skladov

Dopytujete kvalitné upratovanie hál či skladov v meste Kysucké Nové Mesto a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Kysuckom Novom Meste poskytne? Potrebujete v Kysuckom Novom Meste zaistiť rýchle upratanie haly? Potrebujete v Kysuckom Novom Meste zaistiť kvalitné a spoľahlivé upratanie skladu? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá vám v Kysuckom Novom Meste aj v celom okolí zaistí a poskytne upratovanie výrobných hál, upratovanie skladov a podobných nebytových objektov. Poskytneme vám nielen jednorazové generálne upratovanie hál a skladov, ale v prípade záujmu vám v Kysuckom Novom Meste zaistíme aj pravidelné upratovanie týchto priestorov. Poskytneme vám precízne ručné umývanie, ale aj umývanie strojové. Umyjeme podlahy, umyjeme stroje, umyjeme okná i dvere Taktiež vám prostredníctvom našej franchisovej siete môžeme v Kysuckom Novom Meste zaistiť vypratávacie práce a následné upratovanie v halách či skladoch po ich kompletnom vyprataní.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Kysuckom Novom Meste alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Kysuckom Novom Meste si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie hál či skladov Kysucké Nové Mesto cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie hál alebo skladov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Kysuckom Novom Meste záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie hál či skladov Kysucké Nové Mesto vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

S upratovaním našich skladov sme boli veľmi spokojní. Kvalitná upratovacia firma.Od A do Z o všetko postarané. Stroje, ľudia, prípravky, perfekt služby.Upratovanie haly aj čistenie okien v úplnom poriadku a presne v termíne.Spoločnosť Extra sme oslovili s dopytom upratania 12OO m2 podláh našej výrobne. Od prvotnej komunikácie po odovzdaní diela prebehlo všetko v poriadku, odporúčam.Aj keď bolo veľmi nepriaznivé počasie, upratovanie skladov zaistili presne podľa dohody. Túto spoločnosť môžem na upratovanie vrelo odporučiť.Upratovanie haly pred rekonštrukciou prebehlo úplne v pohode. Spokojnosť s prácou aj s cenou.

Sociálne siete

Instagram Facebook