Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Komárno

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Komárno a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Komárne poskytne? Upratovanie a umývanie okien v Komárne i v celom jeho okolí vám kedykoľvek poskytneme pod záštitou ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Dnes a denne poskytujeme špičkové upratovacie služby nielen na území Komárna, ale prostredníctvom našich zaškolených a spoľahlivých franchisantov zo siete EXTRA UPRATOVANIE upratujeme, čistíme a umývame okná kompletne na celom území Slovenskej republiky, a to nepretržite, 7 dní v týždni.

Čo upratujeme

Zabezpečujeme a poskytujeme upratovanie kancelárií, upratovanie podnikov, upratovanie reštaurácií či barov, ale aj upratovanie ordinácií či salónov. Zaisťujeme dôkladné upratovanie po maliaroch alebo upratovanie po stavebných úpravách a rekonštrukciách. Poskytujeme jednorazové generálne upratovanie, ale poskytujeme aj pravidelné upratovanie. Upratujeme haly, upratujeme kiná, ale upratujeme aj hromadné dopravné prostriedky, ako napríklad autobusy, trolejbusy a vlaky. Detailne a precízne umývame a leštíme okná , umývame okenné rámy aj žalúzie . Rovnako dôkladne vám upraceme a umyjeme aj terasy a balkóny.

Vychádzame vám v ústrety

Svoje požiadavky na upratovacie služby v Komárne môžete zadávať pomocou jednoduchého a prehľadného objednávkového formulára. Naši odborní pracovníci vás už sami v čo najkratšom čase skontaktujú a dohovoria s vami všetky podrobnosti a priebeh vami požadovaných prác. Nech už budete chcieť upratať akokoľvek veľký bytový či nebytový priestor, vždy o vás bude profesionálne postarané. Budeme veľmi potešení, ak si na ľubovoľné upratovanie zvolíte našu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE a presvedčíte sa sami o našich kvalitách a o našej spoľahlivosti.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Komárne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Komárne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Komárno cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Komárne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Komárno vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Komárne vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Komárne. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Komárne potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Komárne veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Komárne upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Komárne. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Komárne prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook