Objednať

Upratovanie vlaku alebo autobusu Komárno

upratovanie vlakov a autobusov

Dopytujete kvalitné upratovanie vlakov a autobusov v meste Komárno a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Komárne poskytne? Dopytujete upratovanie vlakov, upratovanie autobusov či iných hromadných dopravných prostriedkov v Komárne alebo v okolí? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám veľmi rada poskytne toto upratovanie hromadných dopravných prostriedkov v Komárne. Zaistíme upratovanie autobusov, upratovanie električiek či upratovanie trolejbusov, a to tak jednorazovo, ako aj pravidelne. Upraceme všetok neporiadok po cestujúcich. Dokonale umyjeme a upraceme interiér týchto dopravných prostriedkov vrátane odmastenia a umytia všetkých okien a dverí. Nielen v Komárne, ale v celom Nitrianskom kraji vám naša franchisová sieť zaistí upratovanie týchto dopravných prostriedkov, a to vždy vo vami zvolenom termíne a čase.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Komárne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Komárne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie vlakov a autobusov Komárno cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie vlakov alebo autobusov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Komárne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie vlakov a autobusov Komárno vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie trolejbusov vždy v poriadku a bez nedostatkov.Už niekoľkokrát sme túto firmu využili na upratovanie a umývanie vagónových súprav. Práce boli vždy v termíne riadne odvedené.Som veľmi spokojný s komunikáciou aj odvedenou prácou, chválim a odporúčam.Chválim a odporúčam. Autobus mi odovzdali ako nový.Extra služby super, nie je čo vytknúť. Autobusy nám upratujú pravidelne a vždy spoľahlivo, odporúčame...Pravidelne túto spoločnosť využívam na upratovanie a umývanie môjho autobusu. Budem využívať aj naďalej, veľká spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook