Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Ružomberok

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Ružomberok a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Ružomberku poskytne? Precízne a špičkové upratovacie práce a umývanie okien vám v Ružomberku, ale aj v celom jeho okolí, zaistí a poskytne profesionálna a spoľahlivá franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Zaistíme vám nielen upratovanie kancelárií, upratovanie firiem či upratovanie hál, ale poskytneme vám aj perfektné a dôkladné upratovanie zdravotníckych zariadení, upratovanie škôl a škôlok, ale aj upratovanie hotelov a penziónov. Upraceme vám reštaurácie aj bary, ale upraceme vám aj predajne či obchody.

Čo upratujeme

Zaistíme vám dôkladné umývanie okien, umývanie výkladov a výkladných skríň, umývanie okenných rámov a dverí, ale aj umývanie podláh. Všetky tieto práce sú bežne poskytované aj ako strojové umývanie a čistenie. Najčastejšie sú našou spoločnosťou EXTRA UPRATOVANIE poskytované služby generálneho upratovania po maliaroch či upratovania po stavebných rekonštrukciách. Rovnako odborne sa vám postaráme aj o sezónne upratovanie, ako napríklad vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie alebo jarné upratovanie chát a chalúp.

Vychádzame vám v ústrety

Kedykoľvek si objednajte ľubovoľné upratovanie či umývanie okien v Ružomberku prostredníctvom nášho veľmi prehľadného a jednoduchého objednávkového formulára a potom už len vyčkajte na zavolanie nášho odborného technika, ktorý s vami dohovorí všetky podrobnosti týkajúce sa nami poskytovaných upratovacích služieb. Všetky tieto upratovacie práce sú poskytované veľmi skúsenými a zaškolenými pracovníkmi siete EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Ružomberku alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Ružomberku si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Ružomberok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Ružomberku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Ružomberok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Ružomberku. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Ružomberku potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Ružomberku veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Ružomberku upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Ružomberku. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Už som v Ružomberku vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Ružomberku prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook