Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Žarnovica

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Žarnovica a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Žarnovici poskytne? Perfektné a dokonalé upratovanie domácností, ale aj umývanie okien v Žarnovici či v celom okolí vám zaistí a poskytne naša profesionálna upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Prajete si zaistiť upratovanie bytu – upraceme vám byt. Prajete si zaistiť upratovanie kancelárií – zaistíme vám upratovanie kancelárií. Dnes a denne, 365 dní v roku sme schopní vám v Žarnovici zaistiť a poskytnúť upratovanie domov, upratovanie firiem, ale aj upratovanie reštaurácií a barov alebo upratovanie hotelov či ubytovní.

Čo upratujeme

Sme plne spoľahlivá a preverená upratovacia spoločnosť, ktorá vám zaistí perfektné upratovanie obchodov a predajní, ale aj umývanie okien, umývanie dverí a okenných rámov, umývanie žalúzií či umývanie terás a balkónov. Upraceme vaše bytové jednotky, ale postaráme sa vám aj o kompletné upratovanie akýchkoľvek nebytových priestorov v Žarnovici. Poskytujeme upratovanie, zabezpečujeme umývanie, čistíme a tepujeme. Vyčistíme vám koberce, ale poskytneme vám akékoľvek ručné alebo strojové umývanie podláh či okien. Upratujeme a umývame tak vnútorné priestory, ako aj vonkajšie priestory.

Vychádzame vám v ústrety

Na základe veľmi jednoduchej a prehľadnej internetovej objednávky upratovania si môžete kedykoľvek objednať akúkoľvek našu upratovaciu službu a potom už len počkať na zavolanie nášho odborného pracovníka, ktorý s vami preberie všetky podrobnosti týkajúce sa vami požadovaného upratovania v Žarnovici. Všetci naši pracovníci sú veľmi skúsení a zaškolení odborníci na poskytovanie upratovacích služieb kompletne na celom území Slovenskej republiky.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Žarnovici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Žarnovici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Žarnovica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Žarnovici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Žarnovica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Žarnovici. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Žarnovici potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Žarnovici veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už som v Žarnovici vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Žarnovici upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Žarnovici. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Žarnovici prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook