Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Košice

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Košice a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Košiciach poskytne? Perfektné a detailné upratovanie domácností v Košiciach, ale aj upratovanie bytov v celom okolí Košíc vám kedykoľvek, 365 dní v roku zaistí a poskytne veľmi spoľahlivá a preverená franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Poskytneme vám perfektné upratovanie bytov, upratovanie domov, upratovanie kancelárií, ale aj upratovanie firemných priestorov. Upratujeme lekárske ordinácie aj čakárne, upratujeme škôlky aj školy, upratujeme hotely aj penzióny, ale upratujeme aj obchodné a predajné priestory.

Čo upratujeme

V Košiciach vám špičkovo umyjeme okná, umyjeme balkóny aj terasy, umyjeme výkladné skrine aj výklady, ale umyjeme vám aj dvere a okenné rámy. Zaistíme vám akékoľvek jednorazové a generálne upratovanie bytových priestorov, ale aj pravidelné upratovanie nebytových priestorov. Postaráme sa vám o dôkladné a precízne upratovanie po maľovaní, ale aj o upratovanie po stavebných úpravách. Zaisťujeme nielen ručné umývanie a upratovanie, ale poskytujeme aj profesionálne strojové čistenie a umývanie neobmedzene veľkých plôch.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie služby si môžete kedykoľvek objednať prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára a potom už len počkať na zavolanie nášho odborného technika, ktorý s vami preberie všetky podrobnosti a postupy týkajúce sa vami požadovaných upratovacích služieb od našej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE. Naše upratovacie práce poskytujeme nielen v Košiciach, ale poskytujeme ich kompletne na celom území Slovenskej republiky. Budeme veľmi potešení, ak si aj vy vyberiete našu spoločnosť EXTRA SLUŽBY a využijete akékoľvek naše profesionálne upratovacie služby, sťahovacie služby, vypratávacie služby alebo služby hodinového manžela.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Košiciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Košiciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Košice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Košiciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Košice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Košiciach vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Košiciach. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Košiciach potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Košiciach veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Košiciach prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Košiciach upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Košiciach. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook