Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Nové Zámky

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Nové Zámky a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Nových Zámkoch poskytne? O kompletné a precízne upratovanie bytových priestorov v Nových Zámkoch, ale aj o upratovanie nebytových priestorov v Nových Zámkoch a okolí, sa vám spoľahlivo postará naša franchisová sieť profesionálov s názvom EXTRA UPRATOVANIE. Upratujeme byty, upratujeme domy i vily, upratujeme kancelárie aj podniky, upratujeme penzióny aj hotely. Zaisťujeme nielen jednorazové generálne upratovanie napríklad pri sťahovaní, alebo upratovanie po rekonštrukciách, ale poskytujeme aj pravidelné upratovanie domácností.

Čo upratujeme

V Nových Zámkoch vám 365 dní v roku zaistíme a poskytneme perfektné umývanie okien, umývanie výkladov a výkladných skríň, umývanie balkónov i terás, ale poskytneme vám aj vianočné upratovanie, upratovanie predajní alebo upratovanie reštaurácií. Upratujeme aj parkoviská a garáže, upratujeme neporiadok po spoločenských akciách, ako sú festivaly či športové podujatia. Všetky upratovacie služby sú poskytované zaškolenými odborníkmi oblečenými v oranžových rovnošatách.

Vychádzame vám v ústrety

Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme aj sedacie súpravy a matrace. Všetky vaše požiadavky na upratovanie sme schopní zaistiť do dvoch hodín od zadania objednávky ľubovoľných upratovacích služieb. Upratujeme bytové priestory neobmedzených veľkostí, ale upratujeme aj haly ľubovoľných veľkostí a plôch. Umývanie podláh vykonávame tak ručne, ako aj strojovo. Objednajte si ľubovoľné upratovacie práce od našej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE a vyskúšajte našu kvalitu a spoľahlivosť.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Nových Zámkoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Nových Zámkoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Nové Zámky cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Nových Zámkoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Nové Zámky vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Nových Zámkoch. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Nových Zámkoch potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Nových Zámkoch veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Nových Zámkoch upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Nových Zámkoch. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Už som v Nových Zámkoch vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Nových Zámkoch prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook