Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Prievidza

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Prievidza a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Prievidzi poskytne? Upratovanie v Prievidzi, ale aj v celom okolí Prievidze vám zaistí profesionálna upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Poskytneme vám plne bezchybné a spoľahlivé upratovanie domácností, upratovanie bytov, upratovanie kancelárií, upratovanie firemných priestorov, ale aj upratovanie reštaurácií a jedální alebo napríklad upratovanie predajní a obchodov. Všetky naše upratovacie práce poskytujeme 365 dní v roku, a to nielen v Prievidzi, ale kompletne na celom území Európskej únie. Upratovacie služby poskytujeme nielen jednorazovo, ako takzvané generálne upratovanie, ale na základe priania klienta zabezpečujeme aj pravidelné upratovanie všetkých bytových i nebytových priestorov.

Čo upratujeme

Kedykoľvek si z pohodlia svojho domova zadajte dopyt po ľubovoľných upratovacích službách v našom objednávkovom formulári a počkajte len na zavolanie nášho odborného technika. Veľmi ochotne vám v Prievidzi zaistíme umývanie okien, umývanie okenných rámov a dverí, umývanie žalúzií alebo napríklad umývanie balkónov a terás. Upraceme vonkajšie priestory i záhrady, upraceme prístupové cesty a vyčistíme osvetlenie. Upratujeme hotelové izby. Postaráme sa vám o dôkladné upratovanie po maľovaní alebo o dôkladné upratovanie po stavebných úpravách. Poskytneme vám vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie, ale aj upratovanie chát a chalúp.

Vychádzame vám v ústrety

Potrebujete zaistiť strojové čistenie veľkých plôch v skladoch, predajniach či halách? Nie je problém. Zaistíme vám nielen strojové čistenie parkovísk a garáží, ale zaistíme vám aj strojové umývanie veľkých sklenených plôch a okien. Franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE je pre vás pripravená každý deň, aby vám zaistila a poskytla svoje dokonalé upratovacie práce. Budeme veľmi potešení, ak si aj vy vyberiete našu upratovaciu spoločnosť a stanete sa naším ďalším spokojným klientom.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Prievidzi alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Prievidzi si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Prievidza cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Prievidzi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Prievidza vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Prievidzi. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Prievidzi potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Prievidzi veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už som v Prievidzi vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Prievidzi upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Prievidzi. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Prievidzi prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook