Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Senec

upratovanie

Požadujete naozaj kvalitné upratovanie v hlavnom meste Senec a zháňate odbornú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Senci zaistí? Nielen v Senci, ale kompletne v celom okolí Senca vám naše posádky skúsených pracovníčok a pracovníkov z franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE, zameraných na všetky tieto práce, poskytnú veľmi kvalitné, profesionálne a spoľahlivé služby. Pod záštitou značky preverenej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám zaistíme veľmi vysoký štandard všetkých našich prác nielen pri zaistení jednorazových generálnych upratovaní, ale aj pri zaistení spoľahlivých pravidelných upratovaní všetkých bytových i nebytových priestorov.

Čo upratujeme

Kedykoľvek vám na základe vašej telefonickej či on-line objednávky zaistíme tak jednorazové, ako aj pravidelné, veľmi kvalitné upratovanie domácností, bytov, domov alebo spoločných priestorov. Rovnako kvalitne vám poskytneme aj upratovanie kancelárií a kancelárskych priestorov, reštaurácií, jedální, firiem, ordinácií alebo napríklad rekreačného objektu, chaty či chalupy. Zaistíme vám umývanie okien, dverí, okenných rámov, výkladov a výkladných skríň, ale aj umývanie žalúzií, terás a balkónov.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše služby poskytujeme nepretržite, 365 dní v roku. Vykonávame sezónne upratovanie, ako napríklad vianočné, veľkonočné či jarné upratovanie. Poskytujeme dôkladné upratovanie po rekonštrukciách alebo po maľovaní. Zaisťujeme vonkajšiu údržbu dlažby i altánkov, čistenie osvetlenia, čistenie a tepovanie kobercov alebo sedačiek. Objednajte si naše služby na bezplatnej telefónnej linke 0800 80 10 80 a presvedčte sa sami o kvalite všetkých našich služieb poskytovaných nielen v Senci, ale kompletne na celom území Európskej únie. Staňte sa aj vy našimi ďalšími spokojnými klientmi, ktorí využívajú našu značkovú firmu EXTRA UPRATOVANIE. Všetci pracovníci majú vždy oblečenie oranžovej firemnej farby, sú riadne vybavení a samozrejme zaškolení.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Senci alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Senci si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Senec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Senci záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Senec vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Senci vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Senci. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Senci prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Minulý týždeň som v Senci potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Senci veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Senci upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Senci. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook