Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Banská Štiavnica

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Banská Štiavnica a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Banskej Štiavnici poskytne? Nenájdete spoľahlivejšiu a ochotnejšiu upratovaciu firmu, ktorá by vám v Banskej Štiavnici zaistila a samozrejme poskytla dokonalé a precízne upratovanie bytových priestorov, ale aj upratovanie nebytových priestorov. Kedykoľvek vám v Banskej Štiavnici zaistíme veľmi dôkladné upratovanie bytov, upratovanie domov, ale aj upratovanie kancelárskych priestorov či upratovanie firiem . Zaistíme vám perfektné umývanie okien, umývanie okenných rámov a dverí, ale aj umývanie balkónov a terás.

Čo upratujeme

Kedykoľvek vám na základe našej on-line internetovej objednávky upratovania či na základe vášho telefonátu na našu bezplatnú linku spoločnosti EXTRA SLUŽBY - 0800 80 10 80 zaistíme a poskytneme tie najkvalitnejšie upratovacie služby nielen v Banskej Štiavnici, ale aj na území celej Slovenskej republiky. Zaistíme vám upratovanie ordinácie či zdravotníckeho zariadenia, zaistíme vám vianočné upratovanie, ako aj veľkonočné upratovanie, poskytneme vám generálne upratovanie po maľovaní či upratovanie po rekonštrukciách. Upraceme vám reštaurácie aj jedálne, ale zaistíme vám aj upratovanie po spoločenských či športových akciách.

Vychádzame vám v ústrety

Umývame a upratujeme výklady a výkladné skrine, umyjeme osvetlenie, zaisťujeme perfektné upratovanie hotelov i penziónov. Upratujeme haly aj sklady, ale upraceme aj kiná, divadlá či múzeá. Sme skutočne precízna upratovacia spoločnosť, ktorá sa vám postará v celej Banskej Štiavnici o veľmi kvalitné a spoľahlivé upratovacie služby. Všetky upratovacie prípravky sú samozrejme automatickou súčasťou nami poskytovaných upratovacích služieb poskytovaných nielen v Banskej Štiavnici, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. EXTRA UPRATOVANIE je len a len pre vás, 365 dní v roku.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Banskej Štiavnici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Banskej Štiavnici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Banská Štiavnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Banskej Štiavnici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Banská Štiavnica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Minulý týždeň som v Banskej Štiavnici potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Banskej Štiavnici veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Banskej Štiavnici upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Banskej Štiavnici. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Banskej Štiavnici prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Banskej Štiavnici vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Banskej Štiavnici. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.

Sociálne siete

Instagram Facebook