Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Zvolen

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Zvolen a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby vo Zvolene poskytne? Veľmi precízne, spoľahlivé a dôkladné upratovanie a umývanie okien vo Zvolene vám zaistí a poskytne naša upratovacia firma franchisovej siete s názvom EXTRA UPRATOVANIE. Zaistíme vám nielen upratovanie domácností a bytov vo Zvolene, ale zaistíme a poskytneme vám aj ľubovoľné upratovanie nebytových priestorov, ako napríklad upratovanie firiem , upratovanie kancelárií, upratovanie obchodov a predajní alebo upratovanie ordinácií a čakární. Upraceme vám hotely aj penzióny, ale upraceme aj reštaurácie či bary.

Čo upratujeme

Poskytujeme nielen prvotriedne upratovacie služby, ale zaistíme vám aj umývanie okien, umývanie výkladov a výkladných skríň, umývanie balkónov a terás alebo umývanie okenných rámov a dverí. Poskytujeme generálne vianočné upratovanie, ale aj veľkonočné upratovanie. Upratujeme chaty aj chalupy, ale vypraceme vám aj akékoľvek vonkajšie priestory vrátane odvozu a likvidácie všetkého odpadu. Naše upratovacie služby sú vždy poskytované veľmi ochotným a ústretovým personálom oblečeným v oranžových rovnošatách.

Vychádzame vám v ústrety

Kedykoľvek si môžete objednať naše profesionálne upratovacie služby z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho veľmi jednoduchého a prehľadného objednávkového formulára alebo prostredníctvom našej centrálnej bezplatnej linky 0800 80 10 80. O akékoľvek upratovacie práce sa vám postaráme 365 dní v roku, a to nielen vo Zvolene, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Využite našu spoločnosť EXTRA SLUŽBY a objednajte si ľubovoľné upratovanie či inú sťahovaciu či vypratávaciu službu, ktorú vo vašom okolí poskytujeme.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Zvolene alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Zvolene si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Zvolen cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Zvolene záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Zvolen vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som vo Zvolene vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním vo Zvolene. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som vo Zvolene potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola vo Zvolene veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás vo Zvolene prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila vo Zvolene upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti vo Zvolene. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook