Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Sobrance

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Sobrance a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Sobranciach poskytne? Precízne upratovanie domácností v Sobranciach, ale aj veľmi dôkladné umývanie okien a okenných rámov v Sobranciach aj v celom okolí vám 365 dní v roku zaistí a poskytne spoľahlivá a overená franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Zaisťujeme pravidelné upratovanie bytových i nebytových priestorov, ale poskytujeme aj veľmi precízne jednorazové generálne upratovanie bytových i nebytových priestorov. Upratujeme byty, upratujeme domy, upratujeme firmy, upratujeme aj kancelárie.

Čo upratujeme

Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej on-line objednávky poskytneme veľmi dôkladné a profesionálne upratovanie po stavebných úpravách a rekonštrukciách, ale i upratovanie po maľovaní. Bežne našim klientom v Sobranciach zaisťujeme umývanie výkladov a výkladných skríň, umývanie balkónov a terás, ale aj penziónov a hotelov, upratovanie všetkých reštauračných zariadení či upratovanie predajní a obchodov. Upratujeme škôlky aj školy, upratujeme kiná aj divadlá.

Vychádzame vám v ústrety

Poskytujeme spoľahlivé upratovanie akýchkoľvek vonkajších priestorov vrátane zaistenia profesionálnych vypratávacích prác. Zaisťujeme vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie, ale aj akékoľvek jarné upratovanie. Upratujeme chaty aj chalupy. Všetky naše upratovacie práce poskytujú veľmi skúsení a zaškolení pracovníci siete EXTRA UPRATOVANIE, pričom všetky naše služby zabezpečujeme nielen v Sobranciach , ale poskytujeme ich kompletne na celom území Slovenskej republiky pod záštitou ochrannej značky EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Sobranciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Sobranciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Sobrance cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Sobranciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Sobrance vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Sobranciach. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už som v Sobranciach vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Sobranciach potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Sobranciach veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Sobranciach upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Sobranciach. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Sobranciach prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook