Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Malacky

upratovanie

Požadujete naozaj kvalitné upratovanie v hlavnom meste Malacky a zháňate odbornú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Malackách zaistí? Upratovanie v Malackách aj v širokom okolí Malaciek vám za tých najlepších podmienok poskytne profesionálna upratovacia spoločnosť, ktorá je členom franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vždy upratujeme, umývame a čistíme za jednotných cenových podmienok na základe nášho prehľadného cenníka upratovacích prác. Poskytneme vám tak upratovanie domácností, ako aj upratovanie vonkajších priestorov, upratovanie firiem či upratovanie obchodov či predajní.

Čo upratujeme

Zaisťujeme kompletný upratovací servis pre všetkých našich klientov. Zaisťujeme tak jednorazové, ako aj pravidelné upratovanie bytov, upratovanie nájomných domov, upratovanie chalúp a chát vrátane dôkladného umývania okien, umývania žalúzií a umývania dverí a rámov. Zaistíme vám čistenie a tepovanie kobercov, ale aj čistenie a tepovanie sedačiek či sedacích súprav. Upratujeme kancelárie aj firmy. Poskytujeme detailné upratovanie po rekonštrukciách a stavebných úpravách. Vždy sa vám v Malackách postaráme o spoľahlivé a dôkladné upratovanie bytových i nebytových priestorov

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše pobočky franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE sú poistené vo výške 40 000 EUR. Všetci pracovníci sú zaškolení na to, aby vám kvalitne a profesionálne poskytli nielen bežné jednorazové upratovanie, ale aby vám rovnako kvalitne a spoľahlivo zaistili napríklad vianočné upratovanie, jarné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie . Objednajte si v Malackách naše upratovacie služby a presvedčte sa sami o výnimočnosti, ktorú vám táto spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE ponúka.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Malackách alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Malackách si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Malacky cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Malackách záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Malacky vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Malackách vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Malackách. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Malackách potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Malackách veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Malackách upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Malackách. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Malackách prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook