Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Bánovce nad Bebravou

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Bánovce nad Bebravou a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Bánovciach nad Bebravou poskytne? Nielen o dôkladné jednorazové upratovanie, ale aj o precízne pravidelné upratovanie sa vám v Bánovciach nad Bebravou i v celom okolí Bánoviec nad Bebravou postará naša zavedená profesionálna franchisová sieť s názvom EXTRA UPRATOVANIE. Sme skutoční špecialisti na dôkladné ručné upratovanie a umývanie všetkých bytových i nebytových priestorov. Dokonale sa vám postaráme o upratovanie vašej domácnosti, ale upratujeme aj firmy, upratujeme predajne aj obchody. Kedykoľvek vám na základe vašej požiadavky zaistíme upratovanie bytov, upratovanie domov či víl, upratovanie kancelárií, upratovanie priestorov po rekonštrukcii alebo upratovanie po maliaroch. Starostlivo a dôkladne sa vám postaráme o umývanie okien, umývanie rámov a dverí, ale aj o umývanie balkónov či terás vo vašich bytoch a domoch.

Čo upratujeme

Naši preverení a zaškolení pracovníci sa vám veľmi ochotne postarajú o upratovanie chát i chalúp, upracú vám vonkajšie priestory , ale poskytnú vám aj generálne vianočné upratovanie alebo jarné upratovanie. Kedykoľvek si pohodlne zadajte svoj dopyt po ľubovoľných upratovacích službách v našom on-line objednávkovom formulári a už sa o nič viac nestarajte. Naši členovia franchisovej siete vás už sami skontaktujú a dohodnú celý proces upratovacích prác, ktoré v Bánovciach nad Bebravou požadujete zaistiť. Prídu k vám špičkovo vybavení a zaškolení odborníci, ktorí sa vám postarajú o dokonalú čistotu vašej domácnosti alebo vašich firemných priestorov. Všetky prípravky potrebné na dané upratovanie sú samozrejme automatickou súčasťou našich upratovacích služieb.

Vychádzame vám v ústrety

Naša franchisová sieť EXTRA SLUŽBY vám v prípade vášho záujmu zaistí aj kompletné sťahovacie služby alebo služby upratovania. Všetko ručné aj strojové umývanie a čistenie poskytujeme nielen v Bánovciach nad Bebravou, ale kompletne na celom území Európskej únie, a to nepretržite, 365 dní v roku bez ohľadu na víkendy či sviatky. Potrebujete kvalitne upratať a hľadáte spoľahlivú a zavedenú upratovaciu spoločnosť? Vyskúšajte našu upratovaciu firmu EXTRA UPRATOVANIE a presvedčte sa sami o kvalite našich upratovacích služieb. Ponúkame vám dokonalé upratovanie so zárukou kvality a čistoty.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Bánovciach nad Bebravou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Bánovciach nad Bebravou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Bánovce nad Bebravou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Bánovciach nad Bebravou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Bánovce nad Bebravou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Bánovciach nad Bebravou veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Bánovciach nad Bebravou upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Bánovciach nad Bebravou. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Bánovciach nad Bebravou prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Bánovciach nad Bebravou vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Bánovciach nad Bebravou potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.Úplná spokojnosť s upratovaním v Bánovciach nad Bebravou. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook