Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Bánovce nad Bebravou

upratovanie bytov

Dopytujete kvalitné upratovanie bytov v meste Bánovce nad Bebravou a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Bánovciach nad Bebravou poskytne? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Bánovciach nad Bebravou alebo v tesnej blízkosti? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Bánovciach nad Bebravou? Sme profesionálna a spoľahlivá franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, poskytujúca svoje upratovacie služby i v Bánovciach nad Bebravou a okolí. Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Bánovciach nad Bebravou. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov veľkú prax, vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy i koberce. Upratovanie bytov v Bánovciach nad Bebravou či Trenčianskom kraji je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Bánovciach nad Bebravou.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Bánovciach nad Bebravou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Bánovciach nad Bebravou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Bánovce nad Bebravou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Bánovciach nad Bebravou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytov Bánovce nad Bebravou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Bánovciach nad Bebravou, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Bánovciach nad Bebravou vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Bánovciach nad Bebravou. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Bánovciach nad Bebravou. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Bánovciach nad Bebravou, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.Upratovanie bytu v Bánovciach nad Bebravou vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Bánovciach nad Bebravou. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook