Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Brezno

upratovanie bytov

Dopytujete kvalitné upratovanie bytov v meste Brezno a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Brezne poskytne? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Brezne alebo v tesnej blízkosti? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Brezne? Sme profesionálna a spoľahlivá franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, poskytujúca svoje upratovacie služby i v Brezne a okolí. Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Brezne. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov veľkú prax, vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy i koberce. Upratovanie bytov v Brezne či Banskobystrickom kraji je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Brezne.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Brezne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Brezne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Brezno cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Brezne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytov Brezno vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Brezne, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Upratovanie bytu v Brezne vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Brezne. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Brezne, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Brezne. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Brezne vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Brezne. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook