Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Pohronská Polhora

upratovanie bytov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie bytov v obci Pohronská Polhora a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Pohronskej Polhore poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Pohronskej Polhore alebo v tesnej blízkosti Pohronskej Polhory? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Pohronskej Polhore? Upratovacie služby i v Pohronskej Polhore a okolí Pohronskej Polhory Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Pohronskej Polhore. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov a upratovaní domácností veľkú prax. Vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy aj koberce. Akékoľvek upratovanie bytov v Pohronskej Polhore či v okrese Brezno je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Pohronskej Polhore.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Pohronskej Polhore alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Pohronskej Polhore si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Pohronská Polhora cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Pohronskej Polhore záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytov Pohronská Polhora vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Pohronskej Polhore vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Pohronskej Polhore. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Pohronskej Polhore. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Pohronskej Polhore, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Pohronskej Polhore, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.Upratovanie bytu v Pohronskej Polhore vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Pohronskej Polhore. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook