Objednať

Upratovanie firmy alebo podniku Pohronská Polhora

upratovanie firiem

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie firiem v obci Pohronská Polhora a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Pohronskej Polhore poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte niekoho na upratovanie firmy alebo upratovanie firemných priestorov v Pohronskej Polhore alebo v priľahlom okolí Pohronskej Polhory? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť z okolia Pohronskej Polhory, ktorá poskytuje dnes a denne kvalitné upratovacie práce všetkých bytových aj nebytových priestorov. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Brezno zaistí a poskytne dokonalé upratovacie služby vo vašej firme či spoločnosti v Pohronskej Polhore. Na základe vašej požiadavky vám poskytneme jednorazové aj pravidelné upratovanie firemných priestorov. Poskytneme vám štandardné aj nadštandardné upratovanie firmy i jej pobočiek či upratovanie výrobných priestorov v Pohronskej Polhore. Upratovanie kancelárií a sociálnych zariadení, umývanie a čistenie osvetlenia, odvoz odpadu, to všetko je štandardom našich upratovacích služieb poskytovaných v Pohronskej Polhore a širokom okolí Pohronskej Polhory. Pre upratovanie vašej firmy či spoločnosti sme maximálne časovo flexibilní a vždy sa budeme snažiť prispôsobiť vašim požiadavkám týkajúcim sa upratovania firiem.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Pohronskej Polhore alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Pohronskej Polhore si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie firiem Pohronská Polhora cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie firiem záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Pohronskej Polhore záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie firiem Pohronská Polhora vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Každoročné generálne upratovanie firmy si objednávame už niekoľko rokov u spoločnosti EXTRA UKLÍZENÍ v Pohronskej Polhore. Chcel by som ich touto cestou pochváliť za ich ochotu, veľmi ústretovú komunikáciu, dôkladnosť a perfektný prístup k svojej práci, ktorú nám poskytujú. Rozhodne odporúčam túto upratovaciu firmu .Ďakujem za upratovanie firmy, ktoré ste nám zaistili minulý týždeň. Odporúčam.Upratovanie firmy v Pohronskej Polhore úplne bez nedostatkov. Všetko sedelo, ako sme sa dohodli, vrátane ceny. Vďaka.Upratovanie našej firmy v Pohronskej Polhore prebehlo bez akýchkoľvek nedostatkov, cena súhlasila, doba práce súhlasila. Boli nám poskytnuté veľmi profesionálne služby. Ďakujeme.Včera ste nám upratovali firemné priestory v Pohronskej Polhore. Chcela by som veľmi poďakovať za vašu ochotu a ústretovosť. Spoločnosť extra upratovanie budem skutočne všade odporúčať a rozhodne budem aj do budúcnosti využívať vaše upratovacie služby. Ďakujem.Chcel by som touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SLUŽBY za výborne vykonané a zorganizované upratovanie našich firemných priestorov v Pohronskej Polhore. Výborná spolupráca, ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook