Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Poltár

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Poltár a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Poltári poskytne? Upratovacie práce a umývanie okien nielen v Poltári, ale kompletne v celom okolí vám veľmi kvalitne a spoľahlivo poskytne naša franchisová sieť poskytovateľov upratovacích služieb EXTRA UPRATOVANIE. Všetci členovia našej celorepublikovej franchisovej siete sú veľmi skúsení a zaškolení odborníci na upratovacie práce, ktorí vám vždy vyjdú maximálne v ústrety pri akejkoľvek požiadavke týkajúcej sa upratovania či umývania okien v Poltári. Poskytujeme tak jednorazové generálne upratovanie, ako aj pravidelné upratovanie .

Čo upratujeme

Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky zaistíme dokonalé a precízne upratovanie domácností, upratovanie bytov, ale aj upratovanie kancelárií či upratovanie firemných priestorov. Poskytneme vám upratovanie reštaurácie či baru, upratovanie akéhokoľvek zdravotníckeho zariadenia, ale aj upratovanie hotelov či penziónov alebo upratovanie obchodov a predajní. Všetky nami vykonávané upratovacie práce sú poskytované veľmi zodpovednými a spoľahlivými členmi siete EXTRA UPRATOVANIE. Všetky naše upratovacie služby sú zabezpečované nielen v Poltári, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky, a to nepretržite, 365 dní v roku.

Vychádzame vám v ústrety

Akúkoľvek z našich upratovacích služieb si môžete kedykoľvek objednať na bezplatnej linke 0800 80 10 80 alebo prostredníctvom nášho veľmi jednoduchého a prehľadného on-line objednávkového formulára. Naši pracovníci sa s vami v čo najkratšom čase spoja a dohovoria s vami všetky podrobnosti týkajúce sa požadovaných upratovacích služieb. V Poltári vám nielen krásne upraceme, ale umyjeme vám aj okná, umyjeme balkóny a terasy alebo umyjeme okenné rámy a dvere .

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Poltári alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Poltári si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Poltár cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Poltári záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Poltár vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Poltári vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Poltári. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Poltári potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Poltári veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Poltári prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Poltári upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Poltári. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook