Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Trenčín

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Trenčín a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Trenčíne poskytne? Spoľahlivé upratovanie bytových i nebytových priestorov a umývanie okien nielen v Trenčíne, ale aj v celom širokom okolí Trenčína vám zabezpečia a poskytnú naši odborní pracovníci z franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE. Kedykoľvek vám na základe vašej požiadavky zaistíme a poskytneme detailné jednorazové upratovanie, ale aj pravidelné upratovanie . Poskytneme vám upratovanie bytov, upratovanie domov, ale aj upratovanie kancelárií alebo upratovanie celých firiem. Všetky naše upratovacie služby sú poskytované na vysokej úrovni, a to nepretržite, 365 dní v roku.

Čo upratujeme

Upratujeme bytové jednotky i vonkajšie priestory, upratujeme zdravotnícke zariadenia , upratujeme ordinácie, ale upratujeme aj reštaurácie a iné stravovacie zariadenia. Upratujeme obchody aj predajne, ale upratujeme aj hotely a penzióny. Ľubovoľné upratovacie práce si môžete v Trenčíne objednať prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom našej centrálnej bezplatnej linky 0800 80 10 80. Umývame okná aj okenné rámy, umývame dvere, ale umývame a upratujeme aj balkóny či terasy.

Vychádzame vám v ústrety

Všetci naši pracovníci, ktorí poskytujú jednorazové aj pravidelné upratovanie a umývanie okien, majú dlhoročnú prax vo svojom odbore a o všetky vaše požiadavky týkajúce sa upratovania sa vám postarajú s úsmevom na tvári. Upraceme nielen vaše domácnosti, ale vyčistíme a vytepujeme aj vaše koberce alebo vaše sedacie súpravy. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY je pre vás zárukou kvality a spoľahlivosti, a to nielen v Trenčíne, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Trenčíne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Trenčíne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Trenčín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Trenčíne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Trenčín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Trenčíne vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Trenčíne. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Trenčíne potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Trenčíne veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Trenčíne upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Trenčíne. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Trenčíne prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook