Objednať

Strojové umývanie a čistenie Rimavská Sobota

strojové umývanie a čistenie

Potrebujete zaistiť kvalitné strojové umývanie a čistenie v meste Rimavská Sobota a zháňate spoľahlivú a profesionálnu upratovaciu spoločnosť, ktorá vám v Rimavskej Sobote poskytne umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek a kedykoľvek vám v Rimavskej Sobote alebo v okolí zaistíme prostredníctvom našej preverenej a spoľahlivej upratovacej spoločnosti strojové umývanie a čistenie bytových i nebytových priestorov, strojové umývanie a čistenie sklenených plôch alebo strojové umývanie a čistenie podláh a podlahových krytín. Sme profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa v Rimavskej Sobote špecializuje na strojové čistenie podlahových plôch bez ohľadu na to, o aký druh podlahy či podlahovej krytiny ide. v Rimavskej Sobote vám zaistíme strojové čistenie domácností, ale aj garážových či parkovacích plôch neobmedzených veľkostí. Rovnako vám v Rimavskej Sobote zaistíme i strojové čistenie neobmedzene veľkých sklenených plôch. Pre akýkoľvek druh strojového umývania a čistenia vám sme v Rimavskej Sobote aj v celom okolí k dispozícii 24 hodín denne.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Rimavskej Sobote alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Rimavskej Sobote si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri strojové umývanie a čistenie Rimavská Sobota cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem strojového umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Rimavskej Sobote záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu strojové umývanie a čistenie Rimavská Sobota vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Takýto výsledok umývania sme nečakali a rozhodne budeme chcieť aj budúci rok.Celkový prístup a kvalita odvedenej služby nemá v Rimavskej Sobote vo svojom odbore konkurenciu. Odteraz už jedine táto firma.Zaistili nám kompletné strojové čistenie v celej hale a spokojnosť bola obrovská. Budúci rok objednáme znova.v Rimavskej Sobote nám franchisa EXTRA UPRATOVANIE zaistila umytie fasády a celá krásne prekukla.Zaisťujú pre nás v Rimavskej Sobote pravidelne strojové umývanie všetkých kancelárskych plôch a určite by sme nemenili.Úplne dokonalá služba!Perfekt.

Sociálne siete

Instagram Facebook