Objednať

Pravidelné upratovanie Snina

pravidelné upratovanie

Dopytujete kvalitné pravidelné upratovanie v meste Snina a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Snine poskytne? Hľadáte spoľahlivú firmu na pravidelné upratovanie domov, pravidelné upratovanie bytov, pravidelné upratovanie domácností či pravidelné upratovanie kancelárií v Snine alebo v tesnej blízkosti? Možno ste práve našli tú najspoľahlivejšiu upratovaciu spoločnosť v SR. Sme značková upratovacia firma, ktorá svoje pravidelné upratovacie práce poskytuje nielen v Snine, ale aj v celom širokom okolí. Naša zavedená franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám v Snine aj v celom Prešovskom kraji zaistí a samozrejme poskytne akékoľvek upratovacie služby, ktoré požadujete pravidelne. Upratovanie bytov, upratovanie domov, pravidelné upratovanie domácností či pravidelné upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch či kanceláriách, prispôsobíme sa vždy vašim požiadavkám na čas vykonania konkrétneho pravidelného upratovania, ktorý požadujete od našej upratovacej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE.Štandardné pravidelné upratovanie v Snine zahŕňa automaticky aj dodanie všetkých prípravkov potrebných na pravidelné upratovanie, vrátane dodávky hygienických potrieb, ako sú mydlá, toaletný papier, papierové utierky či odpadkové vrecia.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Snine alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Snine si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri pravidelné upratovanie Snina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem pravidelných upratovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Snine záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu pravidelné upratovanie Snina vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Pravidelné upratovanie v Snine mi zaisťuje už niekoľko mesiacov spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Som veľmi spokojný, nie je čo vytknúť.Parádne pravidelné upratovanie. Po vyskúšaní niekoľkých spoločností z Sniny si rozhodne necháme túto upratovaciu firmu.Veľmi kvalitné a odborné pravidelné upratovanie v Snine využívame už 3 roky od tejto spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE. Výborná skúsenosť, určite odporúčame.Od firmy Extra upratovanie využívam pravidelné upratovanie v našej ordinácii v Snine. Veľmi spoľahlivá parta skutočných odborníčok na upratovanie. Dievčatá sú absolútne spoľahlivé a veľmi pracovité. Odporúčam využívať tieto služby, ktoré sú skutočne na úrovni.Táto firma nám v Snine poskytuje pravidelné upratovanie nášho domu. Veľmi chválim ich spoľahlivosť a dôkladnosť pri týchto pravidelných upratovaniach. Určite odporúčam.Už rok využívame v našich obchodných priestoroch v Snine pravidelné upratovanie od spoločnosti Extra upratovanie. Precízni, poctiví, dochvíľni. Výborná komunikácia. Odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook