Objednať

Čistenie a tepovanie koberca Snina

čistenie a tepovanie kobercov

Potrebujete zaistiť kvalitné čistenie a tepovanie kobercov v meste Snina a zháňate spoľahlivú a profesionálnu upratovaciu spoločnosť, ktorá vám v Snine poskytne umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu na čistenie koberca alebo na tepovanie koberca v Snine alebo kdekoľvek v okolí? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť, ktorá práve toto čistenie a tepovanie kobercov v Snine poskytuje. Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Snine, ale aj v celom Prešovskom kraji zaistí a poskytne profesionálne upratovacie služby pri vysávaní kobercov, čistení kobercov alebo pri tepovaní kobercov. v Snine vám zaistíme vysávanie a čistenie kobercov, a to tak suchou, ako aj mokrou cestou, pomocou našich extraktorov určených práve pre tento druh upratovania podlahových krytín. Koberce sú stále jednou z najčastejšie používaných krytín podlahy, a preto vám aj tento druh upratovania môžeme zaisťovať pravidelne, aby vám koberec vydržal čo najdlhšie v zachovalom stave. Tak v kanceláriách, ako aj v domácnostiach v Snine sa vám postaráme o dôkladné čistenie a tepovanie kobercov od škvŕn, nečistôt aj prachu.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Snine alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Snine si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie a tepovanie kobercov Snina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie a tepovanie kobercov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Snine záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie a tepovanie kobercov Snina vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Trochu sme sa obávali, že po vyčistení koberca bude úplne nacucaný vodou, ale opak je pravdou. Koberec takmer suchý a behom pár minút pochôdzny.Veľmi ďakujeme za vyčistenie. Koberec by sme inak vyhodili.Skvele vyčistený fľak a celý byt nám krásne vonia.Dcéra nechtiac ušpinila koberec od krvi a chceli sme ho nechať vymeniť, ale bolo mi ponúknuté vyčistenie, ktoré finančne vyšlo oveľa lacnejšie a po škvrne nikde ani pamiatky.Pri výbere firmy v Snine na tepovanie koberca hrala hlavnú rolu cena, a práve tu nám vyšli veľmi v ústrety a prácu odviedli neskutočnú.Odporúčam, pretože ich práca stojí za to. Nám v Snine úplne dokonale vyčistili zašlý koberec a teraz je ako nový.Vo firme využívame ich služby veľmi často a tento rok sme prvýkrát nechali vyčistiť koberce, a to, ako teraz koberce vyzerajú, je až neuveriteľné.

Sociálne siete

Instagram Facebook