Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Spišská Stará Ves

upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie v obci Spišská Stará Ves a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Spišskej Starej Vsi poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Naša profesionálna upratovacia firma EXTRA UPRATOVANIE, ktorá funguje na princípe franchisového systému, vám v Spišskej Starej Vsi a v celom okolí Spišskej Starej Vsi zaistí akékoľvek druhy upratovania, umývanie okien a čistenie.

Táto medzinárodná franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá bola založená v roku 2012 stopercentne českou spoločnosťou, vám nielen v Spišskej Starej Vsi, ale aj v celom okrese Kežmarok zaistí a poskytne veľmi kvalitné upratovanie a upratovacie služby ľubovoľne veľkých nehnuteľností a priestorov.

v Spišskej Starej Vsi poskytujeme nielen ručné upratovanie a umývanie, ale zabezpečujeme aj strojové čistenie. Vykonávame jednorazové a generálne upratovanie, ale bežne v Spišskej Starej Vsi a okolí zaisťujeme aj pravidelné upratovanie. Upratujeme nepretržite 24 hodín denne upratujeme domácnosti, upratujeme chaty i chalupy, upratujeme reštaurácie, umývame okná ľubovoľných veľkostí a čistíme a tepujeme koberce aj sedacie súpravy. v Spišskej Starej Vsi, rovnako ako v celom okolí Spišskej Starej Vsi, vám veľmi radi poskytneme naše spoľahlivé upratovanie a upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Spišskej Starej Vsi alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Spišskej Starej Vsi si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Spišská Stará Ves cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Spišskej Starej Vsi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Spišská Stará Ves vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Spišskej Starej Vsi. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Už 2x som využila v Spišskej Starej Vsi upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Spišskej Starej Vsi prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Spišskej Starej Vsi vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Spišskej Starej Vsi. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Spišskej Starej Vsi potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Spišskej Starej Vsi veľmi spokojná. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook