Objednať

Ručné umývanie a čistenie Spišská Stará Ves

ručné umývanie a čistenie

Požadujete dôkladné ručné umývanie a čistenie v obci Spišská Stará Ves a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Spišskej Starej Vsi postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek v Spišskej Starej Vsi alebo v okolí Spišskej Starej Vsi vám prostredníctvom našej spoľahlivej a kvalitnej upratovacej spoločnosti zaistíme a poskytneme dokonalé a detailné ručné umývanie. Sme profesionálna franchisová firma EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa v Spišskej Starej Vsi špecializuje na detailné ručné umývanie nábytku, ručné umývanie sklenených plôch, ručné umývanie koženého nábytku, ručné umývanie strojov či prístrojov, ručné umývanie výstavných priestorov alebo umeleckých predmetov. Dôkladne vám v Spišskej Starej Vsi umyjeme a upraceme aj vaše domácnosti. Kedykoľvek vám v Spišskej Starej Vsi a v celom okrese Kežmarok zaistíme a poskytneme dokonalé ručné upratovacie práce - umývanie okien, umývanie okenných rámov, umývanie lekárskych prístrojov, umývanie nábytku a vybavenia, umývanie starožitných predmetov alebo umývanie a čistenie osvetlenia. Pre akýkoľvek druh ručného detailného umývania vám v Spišskej Starej Vsi samozrejme zaistíme a dodáme potrebné upratovacie prostriedky.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Spišskej Starej Vsi alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Spišskej Starej Vsi si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri ručné umývanie a čistenie Spišská Stará Ves cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem ručného umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Spišskej Starej Vsi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu ručné umývanie a čistenie Spišská Stará Ves vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Využívame ich služby každý rok pri rôznych upratovaniach a sme nadmieru spokojní.v Spišskej Starej Vsi pre mňa zaisťovali vo firme ručné umývanie a odvtedy využívam aj doma.Kvalitné a lacné upratovanie zo Spišskej Starej Vsi. Palec hore.Nechali sme si od tejto firmy zaistiť ručné čistenie nábytku a určite sme neprehlúpli. Veľmi kvalitná služba za prijateľnú cenu.Každoročne využívame ich profesionálne služby tak doma, ako aj vo firme.Ďakujem, úplne dokonalé ručné umývanie v Spišskej Starej Vsi.Objednali sme si túto spoločnosť na upratovanie do múzea a zaistili nám naozaj profesionálny servis.

Sociálne siete

Instagram Facebook