Objednať

Upratovanie po maliaroch a maľovaní Spišská Stará Ves

upratovanie po maľovaní

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po maľovaní v obci Spišská Stará Ves a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Spišskej Starej Vsi poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Spišskej Starej Vsi upratať byt po maľovaní? Potrebujete v Spišskej Starej Vsi upratať dom po maliaroch? Potrebujete v Spišskej Starej Vsi alebo v okolí Spišskej Starej Vsi upratať svoju domácnosť po maliarskych prácach? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto upratovanie po maľovaní v Spišskej Starej Vsi zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po maľovaní často zostane na podlahách, na nábytku, ale aj na oknách vo vašich nehnuteľnostiach v Spišskej Starej Vsi. Upraceme celú vašu domácnosť po maľovaní, umyjeme okná i dvere, dôkladne umyjeme podlahy, šetrne umyjeme nábytok. v Spišskej Starej Vsi či okrese Kežmarok sú práce vykonávané v čase, ktorý si sami určíte. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po maľovaní sú automaticky dodávané v rámci našich služieb, takže ich nemusíte nikde zháňať ani kupovať.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Spišskej Starej Vsi alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Spišskej Starej Vsi si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po maľovaní Spišská Stará Ves cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po maľovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Spišskej Starej Vsi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po maľovaní Spišská Stará Ves vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Firma Extra upratovanie nám minulý týždeň zaisťovala upratovanie po vymaľovaní domu v Spišskej Starej Vsi. Od samotnej objednávky až do finálneho odovzdania odvedenej práce musím konštatovať, že som bola veľmi milo prekvapená ústretovosťou, ochotou a veľmi dobre odvedenou prácou. Cena veľmi príjemná, odporúčam a určite budem využívať aj naďalej služby tejto upratovacej firmy.Upratovanie po maliarskych prácach v Spišskej Starej Vsi prebehlo perfektne. Odporúčam.Chcela by som vám veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie môjho bytu po maľovaní. Ste fakt špičky, výborná práca. Ďakujem a odporúčam.Výborne vykonané upratovanie po maliaroch, ktorí mi maľovali byt v Spišskej Starej Vsi. Perfektná komunikácia, spoľahlivosť aj odvedená práca.Ďakujem za perfektné upratovanie po vymaľovaní môjho bytu v Spišskej Starej Vsi. Skvelá práca, odporúčam.Po vymaľovaní nášho bytu sme si na toto upratovanie po maľovaní vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Krásne odvedená práca, veľmi šikovné dievčatá. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook